Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Connectis_

Al. Jerozolimskie 96
(5 piętro)
00-807 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.connectis.pl/career

NIP: 5211019683

Jesteśmy polską firmą technologiczną z ponad 20-letnim doświadczeniem. Każdego dnia ponad 550 naszych Specjalistów IT realizuje innowacyjne projekty wiodących światowych przedsiębiorstw. Co sprawia, że codziennie czują satysfakcję? To, że działają u nas w innym - niestandardowym modelu. To nie projekt „wchodzi na nasz pokład”, ale my „wyruszamy na pokład klienta” - czasami w pojedynkę, a czasami jako cały team.

Zapewniamy wsparcie, którego potrzebujesz. Zarabiasz naprawdę dobrze, bo negocjujemy w Twoim imieniu. Ciągle się rozwijasz, dzięki pracy z najnowszymi technologiami. Masz elastyczny czas i dowolnie wybierasz miejsce pracy. Dodatkowo w Connectis_ zawsze dbamy o dobrą atmosferę. Organizujemy wyjścia i spotkania integracyjne, jesteśmy partnerami wielu wydarzeń IT. Przez ostatnie lata zajmujemy się również organizacją cyklicznych meetup’ów technologicznych C_tech oraz realizujemy program ciągłego pozyskiwania i kształcenia developerów w C_school. Zostaw nam do siebie kontakt! Wesprzemy Cię w Twoim rozwoju i rozwiążemy problem w znalezieniu wysokiej jakości projektu IT. Pozwól, że pomożemy Ci wrócić do robienia tego, co kochasz.

Dlaczego Connectis_?

✓ Przejmujesz kontrolę
na większość decyzji ma wpływ Ty i Twój talent

✓ Przygotuj się na owocną karierę
dzięki nam możesz liczyć na długoterminową pracę u wiodących marek i nie martwisz się o to co będzie dalej…

✓ Sam wybierasz miejsce pracy
zdecydowana większość naszych projektów jest realizowana zdalnie, dlatego możesz nad nimi pracować z każdego miejsca na świecie

✓ Zarabiaj więcej
będziemy negocjować w Twoim imieniu i zajmiemy się zbędnymi opłatami

✓ Ekskluzywne oferty i benefity
dzięki pracy naszych handlowców mamy dostęp do unikalnych ofert pracy na rynku, których nie znajdziesz na innych stronach z ofertami pracy, dodatkowo możesz liczyć na imprezy, spotkania integracyjne i miłe niespodzianki

✓ Perfekcyjne dopasowanie
na przestrzeni ponad 20 lat opracowaliśmy specjalną formułę dopasowywania Twoich oczekiwań do najlepszych projektów IT

✓ Twój osobisty opiekun
Batman miał swojego Robina, tak i Ty od początku współpracy masz pełne wsparcie naszego dedykowanego opiekuna – z którym trudno się nie zaprzyjaźnić :)

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

1. Aplikuj

Wyślij swoje CV na jedną z naszych ofert lub zostaw kontakt do siebie.

2. Rozmowa telefoniczna

Nasz rekruter skontaktuje się z Tobą w celu poznania Twojego doświadczenia i oczekiwań dotyczących współpracy. Jeśli poczujecie wspólne flow umówi Cię na rozmowę z Managerem Rekrutacji.

3. Daj się poznać

Nasz Manager Rekrutacji oceni Twoje umiejętności, ustali z Tobą szczegóły współpracy oraz pomoże Ci w przygotowaniu na rozmowę kwalifikacyjną.

4. Rozmowa techniczna

Spotkanie z osobą techniczną po stronie projektu.

5. You got IT!

Podpisujemy umowę i witamy na pokładzie!

*cały proces rekrutacyjny przeprowadzamy zdalnie

Zapytaliśmy programistów, co wpływa na decyzję o zmianie pracy...

Wskazali oni, że nie chodzi o pieniądze, a o… zaklinowanie. Gdy projekt przechodzi w tryb utrzymania, wykonują pracę poniżej swoich kwalifikacji. W typowej firmie technologicznej jest to problem trudny do rozwiązania ze względu na strukturę, ale u nas się nie zdarza, bo działamy w innym modelu. W Connectis_ możesz prowadzić projekt jako team leader, product owner lub project manager, a dodatkowo możesz być również trenerem w C_school lub prelegentem na C_tech.

Dzięki realizowanym projektom przygotowujemy programistów do rozwiązywania największych wyzwań, przed jakimi stoją nasi partnerzy biznesowi, na całym świecie.

Nasze centra technologiczne zapewniają współpracę z liderami technologicznymi, a inicjatywy takie jak C_school gwarantują wsparcie finansowe i mentoring setkom nowych developerów każdego miesiąca. W ten sposób tworzymy nowe generacje zespołów, unikatowe na skalę regionu.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)