Dane kontaktowe

CONKRET Z.R.Trejderowscy Sp.j.

Wielkie Rychnowo 86a
87-410 Kowalewo Pomorskie
kujawsko-pomorskie, Polska

NIP: 8781551809

Poznaj naszą firmę

Firma Conkret powstała w 1990 roku jako przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i konfekcją folii polietylenowej. Dynamiczny rozwój poprzez wysokie nakłady inwestycyjne i wiążący się z tym wzrost produkcji, zadecydowały o sukcesie naszego przedsiębiorstwa nie tylko na rynku krajowym.

Conkret odpowiada za cały proces technologiczny: od zakupu odpadowych surowców wtórnych, poprzez ich transport, segregację, granulację aż po wytworzenie nowego, gotowego do sprzedaży produktu. Wykorzystujemy maszyny i technologie, które w niczym nie ustępują tym, używanym przez naszych konkurentów z Europy Zachodniej.

Conkret to przede wszystkim silny i zgrany zespół. Pracują tutaj entuzjaści, którzy kochają nowe wyzwania. Jesteśmy pasjonatami nowych rozwiązań, odkrywania nowych możliwości, wdrażania nowych technologii. My po prostu lubimy swoją pracę, łącząc wspólne cele, które traktujemy bardzo poważnie i ciężko pracujemy, aby je realizować. Przy produkcji naszych folii, w nowoczesnych halach, z użyciem najnowszych technologii pracują ludzie, którzy się na tym znają i wiedzą, co robią.

Dlaczego my?

Conkret jest firmą polską, z wyłącznie polskim kapitałem, z czego jesteśmy dumni. Jesteśmy częścią lokalnej społeczności i jednym z największych pracodawców w powiecie. Wraz ze stałym rozwojem przedsiębiorstwa, ciągle zwiększamy zatrudnienie.

Szukamy osób, które potrafią i chcą pracować, nie bojąc się nowych wyzwań, a ich kompetencje są poparte odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem.

Duża grupa, spośród 200 osobowego zespołu, jest związana z nami od wielu lat. Zarobki na poziomie rynkowym, system wynagradzania premiujący zaangażowanie i identyfikację z firmą, a także możliwości rozwoju osobistego sprawiają, że ludzie pracują u nas chętnie.

Najwyższe kierownictwo spółki doskonale wie, że o sukcesie firmy decyduje kapitał ludzki. Zatrudnieni pracownicy przechodzą szereg szkoleń wewnętrznych, a także biorą udział w kursach organizowanych przez wyspecjalizowane podmioty szkoleniowe. Celem tych działań jest nie tylko wzrost umiejętności zawodowych, ale także kompetencji osobistych.

Proces rekrutacji

APLIKACJA

Wszystkie stanowiska, na które prowadzimy rekrutację znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce oferty pracy. Aplikacja odbywa się on-line.

PRESELEKCJA

Na etapie selekcji dokładnie analizujemy Twoje CV pod kątem wymagań zawartych w opisach stanowisk. Z kandydatami, którzy spełniają wymagania stawiane na oferowanym stanowisku kontaktujemy się telefonicznie i zapraszamy na rozmowę do siedziby firmy.

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

Spotkanie z kandydatem jest bardzo ważnym elementem procesu rekrutacji w CONKRET. Rozmowę przeprowadza Specjalista ds. Personalnych, najczęściej w obecności bezpośredniego przełożonego. Podczas spotkania chcemy poznać Ciebie, Twoje dotychczasowe doświadczenie, umiejętności, plany zawodowe, a także oczekiwania wobec pracodawcy.

INFORMACJA ZWROTNA

Jest to ostatni element procesu rekrutacji. Czujemy się zobowiązani poinformować wszystkich kandydatów o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.