Dane kontaktowe

CONCEPT ENERGY sp. z o.o.

Plac Konesera 8
03-736 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.conceptenergy.pl

NIP: 9522151607

Kim jesteśmy?

Concept Energy to zespół ekspertów z branży odnawialnych źródeł energii, finansowej, budowlanej oraz energetycznej. Naszym filarem jest kapitał ludzki, w tym szerokie kompetencje zarządzających managerów.

Głównym obszarem naszej działalności jest dostarczanie kompleksowych usług i nowoczesnych rozwiązań z zakresu fotowoltaiki dla małych i średnich firm, gospodarstw rolnych i przedsiębiorstw rolno-spożywczych oraz przedsiębiorstw przemysłowych. Zaufanie do marki budujemy w oparciu o bezpośrednie relacje profesjonalnych Doradców Klienta oraz przedstawicieli sieci Autoryzowanych Partnerów w całej Polsce.

Specjalizujemy się w projektowaniu, doborze właściwej technologii, a także w montażu dachowych wielkopowierzchniowych instalacji fotowoltaicznych. Realizujemy też kompleksowo procesy inwestycyjne związane z budową farm fotowoltaicznych.

Jesteśmy częścią Sunrise Energy, jednej z najszybciej rozwijających się grup kapitałowych na rynku energii odnawialnej w Polsce.

Co nas wyróżnia?

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Łączy nas dobra energia, która na co dzień towarzyszy nam w pracy. Dosłownie, bo rynek energetyczny jest naszą pasją i w przenośni, bo cenimy pozytywne podejście do pracy i życia. W Concept Energy jesteśmy przekonani, że sukces jest trwalszy, kiedy jest zbudowany na solidnych, uczciwych i przejrzystych zasadach. Tak też pracujemy ze sobą i z naszymi partnerami biznesowymi.

Jeśli szukasz pracy w stabilnej firmie w rozwijającej się branży odnawialnych źródeł energii, sprawdź oferty i dołącz do naszego zespołu!

Witamy w Concept Energy

Czy wiesz, jak powstaje instalacja fotowoltaiczna? W całym procesie uczestniczą specjaliści z różnych działów. Sprawdź, gdzie widzisz miejsce dla siebie!

Dział projektowy

W tym dziale projektujemy instalacje fotowoltaiczne, jak również prowadzimy cały proces administracyjny. Opracowujemy i składamy wszelkie dokumenty i wnioski niezbędne do realizacji inwestycji. Doradzamy na każdym etapie, zapewniając pełen profesjonalizm niezależnie od indywidualnych potrzeb Klienta. Nasz zespół tworzy grupa inżynierów, pasjonatów i specjalistów posiadających ekspercką wiedzę w zakresie szeroko pojętej energetyki odnawialnej.

Jesteś absolwentem studiów technicznych? Masz kompetencje projektowe i analityczne? Jeśli lubisz dbać o sprawy od początku do końca to idealne miejsce dla Ciebie.

Dział realizacji instalacji fotowoltaicznych

Posiadamy własne profesjonalne ekipy monterów, elektryków i dekarzy, którzy pracują na terenie całej Polski. Dział realizacji odpowiedzialny jest m.in. za dostawę i montaż urządzeń, przyłączenie do sieci elektroenergetycznej, rozruch instalacji oraz odbiór i przekazanie do eksploatacji elektrowni słonecznej.

Masz wiedzę z zakresu elektryki i uprawnienia UDT lub SEP? Jeśli nie boisz się pracy na wysokościach, a Twoimi zaletami są m.in. dokładność i punktualność, dołącz do nas!

Dział jakości i wsparcia technicznego

Odpowiada za świadczenie szeroko rozumianej pomocy technicznej naszym Klientom. Zespół zajmuje się rozwiązywaniem bieżących problemów i diagnozowaniem błędów. Prowadzi też szkolenia i jest wparciem merytorycznym dla zespołu Concept Energy, ale i pracowników instalatorów czy autoryzowanych partnerów. Jest też odpowiedzialny za kontrolę jakości wykonywanych u Klientów instalacji.

Chcesz służyć profesjonalnym wsparciem na każdym etapie budowy oraz obsługi instalacji fotowoltaicznych? Zgłoś się do nas!

Dział Contact Center

Najważniejszą cechą są tu umiejętności interpersonalne. Nasi profesjonalni Doradcy Klienta są gotowi na każde zapytanie. Muszą umieć rozwiązać każdy problem, z jakim zwraca się do nas Klient. Trzeba zrozumieć jego potrzeby, sprostać wymaganiom i przygotować jak najlepiej dopasowaną ofertę.

Jeśli Twoją mocną stroną jest komunikatywność i radzisz sobie z rozmowami przez telefon równie dobrze jak twarzą w twarz, czekamy na Ciebie!

Dział marketingu i PR

To miejsce, gdzie kiełkują nowe pomysły na promocję marki i jej usług. Kreatywne głowy pracujące w tym dziale uczestniczą w przygotowywaniu produktów, dbają o komunikację wewnątrz spółki oraz o jej wizerunek. To tutaj spaja się działania wszystkich części firmy. Pracownicy działu biorą także udział w edukacji społeczeństwa w kwestii OZE i ekologii.

Masz głowę pełną pomysłów i umiesz dbać o wizerunek marki i to w różnych mediach? Idealnie się tu odnajdziesz!

Dział finansowy

Odpowiada za prowadzenie ksiąg rachunkowych i współpracę z instytucjami zewnętrznymi np. z urzędami. Dba również o prawidłowe stosowanie przepisów podatkowych i finansowych, prowadzenie dokumentów księgowych oraz sporządzanie sprawozdań i raportów według potrzeb Zarządu. Dodatkowo Dział Finansowy odpowiada za windykację. 

Masz analityczny umysł ścisły? Jeśli poradzisz sobie z różnymi sposobami finansowania według różnych potrzeb naszych Klientów, zapraszamy do nas!

Dział sprzedaży bezpośredniej

U nas nie ma miejsca na nudną, powtarzalną pracę przedstawiciela handlowego. W dziale zajmującym się sprzedażą, pracują sami profesjonalni Doradcy Klienta. Ich wiedza i wysokie zdolności komunikacyjne sprawiają, że są gotowi nie tylko przygotować ofertę, ale i pomóc Klientowi znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Masz wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne? Umiesz nie tylko zdobyć nowego Klienta, ale i sprawić, że będzie zadowolony na koniec procesu sprzedaży? Dołącz do nas!

Dział administracji i HR

Dlaczego rola tego działu jest tak ważna? Bo ludzie pracujący w Concept Energy to nasz największy kapitał! Musimy mieć zatem pod kontrolą wszystkie sprawy kadrowo-płacowe i stać idealnie pośrodku drogi między pracodawcą i pracownikiem. Nie tylko dbamy o rekrutację, ale i troszczymy się o późniejsze indywidualne ścieżki kariery.

Lubisz ludzi i sprawy, które ich dotyczą? Zapraszamy do nas!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)