Dane kontaktowe

CONCENTRIX CVG INTERNATIONAL SPÓŁKA Z O.O.

Aleja Wojska Polskiego 62
70-362 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska

www.concentrix.com

NIP: 8522453727

Wojtek

Moja kariera w Concentrix zaczęła się nieco ponad 3 lata temu. Wybrałem Concentrix, ponieważ oferuje ciekawą pracę z klientem, akurat w moim przypadku w języku włoskim. Było to zupełnie coś nowego, natomiast dzięki bardzo merytorycznemu szkoleniu zrozumiałem w szybkim czasie  jak mogę pomagać klientom. Jako że w firmie odnajdywałem sie bardzo dobrze i moje ambicje rosły z dnia na dzień, po pół roku awansowałem na stanowisko Team Leadera i nadal rozwijam swoje kwalifikacje.

Ania

Do Concentrix trafiłam w 2014 roku i zaczynałam w firmie jak większość pracowników - od bycia konsultantem wsparcia technicznego. Od pierwszych dni podkreślano w firmie możliwości rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności, o czym szybko przekonałam się osobiście. Po pół roku samodzielnej pracy zostałam trenerem i szkoliłam nowych pracowników z zakresu bazy danych oraz wewnętrznych procesów. Następnie spróbowałam swoich sił w wewnętrznej rekruatcji na pozycję Team Managera. Proces zakończył się dla mnie sukcesem i po 1,5 roku ponownie zmieniłam stanowisko. Jako Team Manager przez dwa kolejne lata zarządzałam zespołem, realizując przy tym cele operacyjne i jakościowe. 

Aktualnie pracuję jako Change Manager i odpowiadam za pomyślne implementowanie w naszych zespołach procesów oraz zmian wymaganych przez naszego Klienta. Na co dzień najbardziej cenię sobie przyjazną atmosferę oraz pracę w międzynarodowym środowisku.

Dawid

Po kilkunastu latach mieszkania w Niemczech zdecydowałem się wrócić do Polski i chciałem znaleźć pracę, w której mógłbym wykorzystać moją biegłą znajomość języka niemieckiego. Tym sposobem trafiłem do firmy Concentrix i pracuję w niej od 2009. Na początku jako konsultant wsparcia technicznego a od kilku lat na stanowisku Team Leadera. Praca z wieloma klientami oraz przebywanie w międzynarodowym środowisku daje mi nieustanną możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy, na czym zawsze bardzo mi zależało. 

Maciej

W Concentrix jestem od kwietnia 2015 roku. 
Ku mojemu zdziwieniu firma dała mi ogromne możliwości rozwoju, po zaledwie kilku miesiącach uzyskałem szanse na zdobycie większego doświadczenia i objęcia wyższego stanowiska, Zdarzyło się to podczas mojej kariery 3-krotnie. Obecnie obejmuje menagerskie stanowisko w jednym z zespołow. Rozwój - to jeden z nielicznych czynników, które dają mi dużą satysfakcję z wykonywanej pracy. 

Doskonała atmosfera pozwala na lepsze wykonywanie powierzonych nam obowiązków, dzięki temu wszelakie zawodowe wyzwania nie stanowią kłopotu, a są dodatkową motywacją.
Elastyczne godziny pracy oraz godne wynagrodzenie pozwalają na organizacje czasu, realizacje swoich pozazawodowych pasji oraz życie prywatne, a dodatkowe benefity w postaci min. opieki medycznej zapewniają bezpieczenstwo i stabilizację.