Dane kontaktowe

Concentrix

T. Szeligowskiego 6
20-883 Lublin
lubelskie, Polska
[email protected]

NIP: 8522453727

Witamy w Concentrix!

Concentrix to amerykańska korporacja zarządzająca relacjami z klientami,  posiadająca swoje oddziały na sześciu kontynentach.

Naszą wizją jest stać się największą na świecie firmą outsourcingową, bogatą w różnorodność i talent.

Jesteśmy teraz JEDNYM Zespołem.

JEDNĄ Firmą.

JEDNYM Concentrix!

 

W Lublinie jesteśmy od 2014 roku. Nasze biuro mieści przy ulicy Tadeusza Szeligowskiego 6C w nowoczesnym biurowcu z pięknym widokiem na stare miasto.

Obsługujemy 3 Klientów w branżach: telekomunikacyjnej, technologicznej oraz usługowej. Poszukujemy pracowników, którzy biegle posługują się językiem niemieckim, angielskim lub polskim. Obecnie w naszym oddziale w Lublinie zatrudniamy ponad 450 Pracowników.

Firma oferuje wsparcie i możliwość każdemu, kto chce dalej rozwijać się w jej strukturach, zdobywać doświadczenie i wspinać się po szczeblach kariery w międzynarodowej korporacji. Można podnieść również swoje kwalifikacje biorąc udział w programie Talent Development– jest to program rozwojowy dla naszych pracowników, który rozwija ich kompetencje miękkie (takie jak komunikacja, czy coaching), jak również kompetencje twarde, jak np. Excel.

Nasi pracownicy to nasz najcenniejszy kapitał, dlatego wkładamy wiele wysiłku, by stworzyć przyjazne środowisko pracy. Wspólnie tworzymy miejsce, w którym czujemy się dobrze i w którym w pełni możemy wykorzystać swój potencjał. Jesteśmy młodym zespołem, który nie tylko lubi ze sobą pracować , ale również spędzać czas. Wspólnie świętujemy Walentynki, Halloween, Dzień Kobiet, gramy w koszykówkę, czy też łączymy nasze siły i pomagamy potrzebującym.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)