Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Competence Call Center sp. z o.o.

Al. Grunwaldzka 472
80-309 Gdańsk
pomorskie, Polska
Telefon: 58 882 28 88
[email protected]

www.yourccc.com/en/careerlocations/gdansk

NIP: 5842734946

Kim jesteśmy?

Luźna atmosfera, zgrany zespół i elastyczne godziny pracy? Oczywiście – u nas w CCC!
CCC jest jedną z wiodących korporacji świadczącą usługi w zakresie kompleksowej obsługi klienta w Europie. 11 krajów, 22 lokalizacje, 33 języki i ponad 8.500 pracowników, którzy oferują wsparcie klienta na najwyższym poziomie. Już od założenia firmy w 1998 roku naszą misją jest sprawienie, aby klient był szczęśliwy.

Jeżeli szukasz miejsca, w którym praca sprawia Ci przyjemność, w którym współpracownicy stają się przyjaciółmi, gdzie Twoje starania są doceniane – dobrze trafiłeś!
Wyobraź sobie, że pod koniec dnia wracasz do domu z poczuciem satysfakcji, ponieważ udało Ci się wywołać uśmiech na twarzy klienta, pomogłeś kupić idealny prezent, zmienić lot albo wymienić punkty lojalnościowe na wymarzony produkt. Brzmi nieźle, prawda? 

Obojętnie czy interesujesz się modą, podróże nie mają przed Tobą tajemnic, czy uwielbiasz wymieniać punkty na nagrody, każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Dlaczego warto dołączyć do zespołu CCC?

Po pierwsze: to miejsce tworzą ludzie! To dzięki naszym pracownikom CCC jest tak wyjątkowe. Rodzinna atmosfera, przyjazny zespół i wykwalifikowana kadra są naszym największym skarbem.

Po drugie: jakość. Zaufanie wśród partnerów biznesowych zyskaliśmy dzięki świadczeniu usług na najwyższym poziomie. Szkolenia, treningi i ciągłe doskonalenie umiejętności przez pracowników- tak zyskują wiedzę niezbędną do tworzenia świetnego zespołu.

Po trzecie: równowaga. Dzięki elastycznemu grafikowi pracy nasi pracownicy mogą pogodzić życie prywatne oraz zawodowe. Również w pracy staramy się zbalansować obowiązki zapewniając świeże owoce, miejsce do wypoczynku oraz różnego rodzaju wydarzenia. 

Kultura organizacji

Naszym przepisem na dobrą atmosferę w pracy jest indywidualne podejście do każdego pracownika. Wszyscy mówimy do siebie po imieniu, szanujemy się wzajemnie i pomagamy. Dzięki temu, że każdy z nas jest inny tworzymy świetny zespół, w którym wspieramy się, dzielimy doświadczeniem i motywujemy. Wyzwania są częścią naszej codziennej pracy i to jest super- to stanowi o ciągłym rozwoju każdego z nas!

Opinie naszych pracowników

Moja przygoda z CCC zaczęła się ponad 2 lata temu i praca tutaj to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.
Swoją ściężke rozwoju zaczęłam od stanowiska agenta w projekcie niemieckojęzycznym. Nie ukrywam, taka praca to przyśpieszony kurs językowy. 
Moje umiejętności języka niemieckiego niesamowicie się polepszyły. 

Kolejnym etapem mojej pracy, na którym mogłam się spełniać zawodowo było pełnienie roli Team Support, a teraz awansowałam na Team Managera. 
To tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że CCC stawia przede wszystkim na rozwój oraz tworzy stabilne miejsce pracy.

Sprawdziłam się w pracy zespołowej oraz powiększyłam swoją wiedzę w najróźniejszych dziedzinach, które przydają mi się również w życiu prywatnym. 
Elastyczny grafik był czymś co ceniłam sobie jako studentka, ale również i teraz, gdyż mój grafik jest w dalszym ciągu dopasowany do moich preferencji.
Dzięki CCC pracuje w przyjemnej atmosferze oraz korzystam z benefitów.” 

Asia, Team Manager

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)