Logo Pracuj.pl
  • Cartel Foods
  • Najważniejsze informacje
  • Praca, staż i rekrutacja
  • Strefa pracodawcy
  • Bądźmy w kontakcie
  • Lokalizacje
Cartel Foods

  • 1 oferta pracy
Branża
  • Katering/Gastronomia
  • Marketing/Reklama/Public Relations
  • Produkcja - zakłady przemysłowe
Lokalizacja
Główna siedziba
Walidrogi
Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
  • kontrakt B2B
Fakty
  • Firma Cartel Foods od 1993 roku specjalizuje się w produkcji żywności dla gastronomii. Jej flagowe marki to panierka i marynaty do kurczaka Holly Powder, napoje Home Made Drinks oraz lody Lykke.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

  • Jak się u nas pracuje?

    zgodnie z jasno wytyczonymi celami
    za dobrą stawkę
    w przyjaznej, rodzinnej atmosferze
    bez zbędnej presji
    z dobrymi widokami na przyszłość
  • Dzień w firmie

    zaczyna się od dobrej kawy
    wypełniony jest zadaniami realnymi do wykonania
    upływa wśród sympatycznych współpracowników
    w nowoczesnej, dobrze wyposażonej przestrzeni
    bez potrzeby przestrzegania sztywnego dress codu
Zdjęcie

Praca w firmie Cartel Foods

Asystentka / Asystent działu handlowego

Walidrogi (pow. opolski)
  • Asystent, Młodszy specjalista (Junior)
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa / tymczasowa
  • Umowa o pracę
  • Praca od zaraz
  • Praca stacjonarna

1
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
zobacz oferty

Strefa pracodawcy

Co nas wyróżnia?

1

prawie 30 lat działalności w branży gastronomicznej, co przekłada się na stabilne zatrudnienie oraz duże doświadczenie, którym dzielimy się z pracownikami

2

mały, zgrany zespół, w ramach którego dbamy o wzajemne relacje oraz swobodną kulturę pracy - możesz przynieść nawet swoje kapcie!

3

otwartość na nieszablonowe rozwiązania, wszystkie pomysły są mile widziane, szczególnie te najbardziej szalone, działamy wbrew utartym schematom

Zdjęcie
Obrazek sekcji o nas.

O nas

Od prawie 30 lat specjalizujemy się w produkcji żywności i napojów do gastronomii. Nasze wiodące produkty to gotowa panierka do kurczaka i marynaty Holly Powder oraz syropy do napojów Home Made Drinks w czterech popularnych smakach: Coli, Lemoniady, Ice Tea i Orange, a także lody amerykańskie i włoskie Lykke. Pomagamy również restauracjom prowadzić swoje lokale, czego najlepszym przykładem jest nasza własna sieć franczyzowa Chilli Mili. Dostarczamy sprawdzone receptury i materiały marketingowe w postaci zdjęć i menuboardów. Szkolimy oraz doradzamy, jaki sprzęt gastronomiczny wybrać.

Działamy na rynku międzynarodowym, obsługujemy kraje Unii Europejskiej i wybrane części świata. Współpracujemy z kilkuset podmiotami na terenie kraju i zagranicy.

Pomimo szerokiego zasięgu, wciąż utrzymujemy małą, zwartą strukturę, w ramach której łatwiej mierzyć się oraz podejmować nowe wyzwania. Stale testujemy innowacyjne rozwiązania, które dają duże możliwości rozwoju, zarówno firmie jak i pracownikom. Wspólny wysiłek w Cartel Foods wszystkim się opłaca.

Odezwij się do nas i rozpocznijmy współpracę!

Obrazek kciuka w górę
Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Kontakt: Cartel Foods

Poleć pracodawcę

Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

Lokalizacja: Cartel Foods

Opolska 88
46-050 Walidrogi

Poznaj pozostałych pracodawców