Logo Pracuj.pl
  • INTELO sp. z o.o.
  • Najważniejsze informacje
  • Strefa pracodawcy
  • Bądźmy w kontakcie
  • Lokalizacje
INTELO sp. z o.o.

    Branża
    • Informatyka/Programowanie
    Lokalizacja
    Główna siedziba
    Łódź
    Jak zatrudniamy
    • umowa o pracę
    • umowa zlecenie
    • kontrakt B2B
    • umowa o staż / praktyki
    Fakty
    • Pielęgnujemy i budujemy wartość naszej firmy opartą na mocnych fundamentach.

    Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

    • Jak się u nas pracuje?

      biuro: to nasze centrum dowodzenia – tu czeka na Ciebie, Twoje miejsce pracy: – nowoczesne przestronne i doświetlone biuro, kuchnia z dostępem do ciepłych i zimnych napojów. To miejsce naszej pracy wspólnych spotkań i ustaleń. W zależności od preferencji i aktualnych projektów, nasi pracownicy mogą współdzielić pracę w biurze z pracą w domu.
      nasze wartości: pielęgnujemy i budujemy wartość naszej firmy opartą na mocnych fundamentach. Mamy wspólną misję i ufamy sobie nawzajem. Jesteśmy odważni i nie boimy się wyzwań. Jesteśmy entuzjastyczni i kompetentni.
      - ludzie: to fundament naszej organizacji. Cenimy każdego pracownika i prowadzimy politykę otwartych drzwi – niezależnie od zajmowanego stanowiska, wszyscy są dla siebie otwarci i pomocni, a codzienna praca wpływa na rozwój całej organizacji.
      zespół: tylko jako zespół możemy sięgać po największe wyzwania. W INTELO wszyscy pracują na sukces organizacji. Celebrujemy i cieszymy się z każdego sukcesu i wspólnie uczymy z każdej porażki.
      zadania: u nas każdy ma szansę spróbować swoich sił w wielu obszarach i obcować z wieloma technologiami. Od kompetencji i potencjału pracownika zależy, jego miejsce w organizacji. Staramy się, aby praca była różnorodna, a każdy kto dołączy do zespołu, miał realny wpływ na rozwój organizacji i tworzonych przez nas aplikacji.
    • Dzień w firmie

      pracujemy z różnymi technologiami tworzymy dopasowane i dedykowane aplikacje i rozwiązania dla klientów z wielu branż w zależności od statusu i projektów, można pracować z biura lub w określone dni z domu
    Zdjęcie

    Strefa pracodawcy

    Co nas wyróżnia?

    1

    Nasze elastyczne i rozumiejące potrzeby klienta podejście oraz oferowane produkty

    2

    Działamy na stuku wielu obszarów: IT, Programowanie, Consulting, Automatyzacja

    3

    Cały czas pielęgnujemy w INTELO kulturę star-upową, gdzie decyzje zapadają bardzo szybko a wiele procesów się kształtuje i każdy ma szansę wpływać na ich dalszy los.

    Zdjęcie
    Obrazek sekcji o nas.

    O nas

    • Firma INTELO sp. z o.o. jest młodym i dynamicznym podmiotem, który opracowuje dedykowane oprogramowanie i nowoczesne aplikacje biznesowe wspierające zarządzenie przedsiębiorstwami, głównie z sektora produkcyjnego.
    • Nasze rozwiązania opracowujemy wg. najnowocześniejszych metodologii, wykorzystując innowacyjne komponenty technologiczne. Celem firmy jest dokonywanie transformacji cyfrowej w przedsiębiorstwach wykorzystując nowoczesny autorski software.
    • Współpracujemy z najlepszymi dostawcami sprzętu na świecie oferującymi urządzenia mobilne, terminale produkcyjne, kolektory danych.
    • Wszystkie technologie w jednym miejscu: niezależnie czy tworzymy aplikacje desktopowe lub na urządzenia mobile – każdy projekt u nas jest dopasowany do potrzeb danego klienta i organizacji, co sprawia, że nasza praca jest różnorodna i daje bezpośredni styk z realnym biznesem.
    • Od zaprojektowania do wdrożenia – każdy z pracowników, ma szansę poznać i sprawdzić się w pełnej ścieżce programowania i tworzenia aplikacji.
    • Nie boimy się wyzwań i mamy apetyt na dynamiczny rozwój w kraju oraz za granicą.
    Obrazek kciuka w górę
    Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
    Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

    Kontakt: INTELO sp. z o.o.

    Poleć pracodawcę

    Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

    Lokalizacja: INTELO sp. z o.o.

    Brukowa 12
    91-341 Łódź

    Poznaj pozostałych pracodawców