Logo Pracuj.pl
Wejdź na @Trakcyjną Ścieżkę Kariery

Buduj z nami #Kolej #Drogi #Obiekty

  • Trakcja S.A.
  • Najważniejsze informacje
  • Praca, staż i rekrutacja
  • Strefa pracodawcy
  • Bądźmy w kontakcie
  • Lokalizacje
Trakcja S.A.

  • 9 ofert pracy
Branża
  • Budownictwo/Geodezja
  • Energetyka
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
Lokalizacja
Główna siedziba
Warszawa
Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
Fakty
  • Jako Generalny Wykonawca jesteśmy jedną z największych firm działających w budownictwie infrastrukturalnym istniejącą na rynku nieprzerwanie od ponad 70 lat.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

  • Jak się u nas pracuje?

    Realizujemy innowacyjne projekty, dzięki czemu każdego dnia rozwijamy się.
    Nieustannie poprawiamy standardy bezpieczeństwa na każdym etapie realizowanych przez nas budów.
    Działamy profesjonalnie i rzetelnie, korzystając z nowoczesnych technologii i zrównoważonych rozwiązań.
    Dbamy o środowisko naturalne – promujemy nurt ECO, zarówno na budowach, jak i w biurach.
    Jesteśmy na bieżąco – systematycznie dzielimy się ze sobą osiągnięciami.
    Stawiamy na rozwój i well-being pracowników (kafeteria, wydarzenia sportowe, spotkania integracyjne).
  • Dzień w firmie

    Przychodzisz, pierwszy łyk kawy
    Realizujesz kluczowe zadania
    Jeszcze trochę papierologii
    Przybijasz piątkę z szefem
    Gratulujesz sobie z zespołem
    Kończysz pracę, do zobaczenia jutro 😊
Zdjęcie

Praca w firmie Trakcja S.A.

Torprojekt Sp. z o.o.

Kosztorysant Budowlany

Warszawa, Wola
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • Pełny etat
  • Umowa o pracę
  • Praca stacjonarna

Spawacz / Ślusarz

Warszawa, Bielany
  • Pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów (4 wakaty)
  • Praca od zaraz

Pracownik Produkcji​

  • Szukamy wielu kandydatów (7 wakatów)

9
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
zobacz oferty

Strefa pracodawcy

Co nas wyróżnia?

1 001

pracowników budujących nasz sukces

20

% długości torów dedykowanych połączeniom obsługiwanym przez Pendolino zostało zmodernizowane przez nas

48

rocznicę zatrudnienia obchodzi nasz najdłużej pracujący ekspert

Zdjęcie

O nas

Jako Trakcja S.A. jesteśmy jedną z największych spółek giełdowych działających w obszarze budów, infrastruktury i energetyki w Polsce. Budujemy i modernizujemy linie kolejowe, tramwajowe, autostrady, drogi ekspresowe, mosty, obiekty kubaturowe oraz sieci elektroenergetyczne. Jesteśmy dumni mogąc brać udział w skomplikowanych i innowacyjnych przedsięwzięciach, których miliony osób używa każdego dnia. A to wszystko dzięki najlepszym ekspertom w branży, którzy wybrali nas na swojego pracodawcę.

Możemy się pochwalić takimi projektami jak:

• budowa najnowocześniejszego w Polsce zaplecza technicznego dla obsługi pociągów aglomeracyjnych,

• wyprodukowanie pierwszego w Polsce magazynu energii wytworzonej przez farmę wiatrową,

• udział w budowie pierwszej w Niemczech elektrycznej autostrady dla ciężarówek,

• dostawa zintegrowanego systemu dynamicznej informacji podróżnych i bezpieczeństwa pasażerów, zastosowanego po raz pierwszy na dworcu Łódź Fabryczna,

• przebudowa linii tramwajowej wraz z rewitalizacją mostu Piłsudskiego w Krakowie, czy systemu zasilania nowej sieci tramwajowej w Olsztynie,

• zaprojektowanie, produkcja urządzeń i zmiana napięcia dla linii WKD z 600 V na 2 KV,

• oraz tysięcy innowacyjnych rozwiązań w energetyce i kolejnictwie wdrożonych w okresie ponad 70 lat naszej działalności.

Obrazek kciuka w górę
Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Sprawdź Nas od środka!

Kontakt: Trakcja S.A.

Poleć pracodawcę

Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

Lokalizacja: Trakcja S.A.

al. Jerozolimskie 100
00-807 Warszawa

Poznaj pozostałych pracodawców