Logo Pracuj.pl
  • Gi Group Holding
  • Najważniejsze informacje
  • Strefa pracodawcy
  • Bądźmy w kontakcie
  • Lokalizacje
Gi Group Holding

  • 1 polecenie pracodawcy
Branża
  • Agencje pracy tymczasowej
  • Doradztwo/Konsulting
  • Human Resources
Lokalizacja
Główna siedziba
Warszawa
Oddziały
Katowice, Wrocław
Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
  • umowa zlecenie
  • kontrakt B2B
  • umowa o staż / praktyki
Fakty
  • Gi Group Holding to ekosystem usług HR. Wpływamy na zmianę branży rekrutacyjnej tworząc przyjazne środowisko pracy oraz towarzysząc innym w ich zawodowej podróży #ChangeLives

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

  • Jak się u nas pracuje?

    Nasze główne biura znajdują się w trzech miastach: Warszawie, Wrocławiu i Katowicach. Poza tym mamy kilkanaście biur wszystkich naszych linii biznesowych: Grafton, Wyser, Gi Group temp & perm, Thomas, KCP oraz Gi BPO Finance,
    Współpracujemy po partnersku. Działamy w swobodnej atmosferze, nasz leadership jest nastawiony na bezpośrednią komunikację oraz relacje. Wszystko to pozwala nam z większą lekkością działać razem i tworzyć klimat #ChangeLives.
  • Dzień w firmie

    Pracujemy różnorodnie: elastycznie, hybrydowo, zdalnie i stacjonarnie,
    Projekty i bieżące zadania omawiamy zwinnie, pomagamy sobie,
    Lubimy organizować inicjatywy, w których jest okazja do budowania relacji, te z udziałem wszystkich i w mniejszych, lokalnych zespołach. Każda rozmowa daje nam sposobność do poznania innej perspektywy, rozwoju, albo lepszego poznania siebie,
    Pielęgnujemy przepływ firmowych informacji, wszyscy odpowiadamy za tworzenie kultury bieżącego feedbacku.
Zdjęcie

Strefa pracodawcy

Co nas wyróżnia?

25

Jesteśmy na rynku usług HR od 25 lat

30

Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach

450

Jest nas w Polsce około 450 osób

Zdjęcie

O nas

Gi Group Holding to globalny ekosystem zintegrowanych usług HR. Należymy do światowej czołówki firm świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Zajmujemy się rekrutacją pracowników tymczasowych, stałych (Gi Group temp & perm) specjalistów, ekspertów (Grafton Recruitment) wyszukiwaniem i doborem kadry zarządzającej (Wyser) outsourcingiem procesów biznesowych, szkoleniami, testami kompetencyjnymi (Thomas), outplacementem. Zapewniamy także różnorodne usługi uzupełniające w obszarze doradztwa personalnego.

Jesteśmy członkiem światowej konfederacji pracy World Employment Confederation.

Obrazek kciuka w górę
1 użytkownik poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Zajrzyj do nas

Pracujemy bardzo elastycznie, dbając w tym wszystkim o bezpośredni kontakt i przestrzeń do budowania relacji - w końcu działamy w branży HR! :)

Kontakt: Gi Group Holding

Poleć pracodawcę

Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

Lokalizacja: Gi Group Holding

Rondo Daszyńskiego 1
00-843 Warszawa
  • siedziba główna
    Warszawa
Oddziały
  • Katowice
    Sobieskiego 11
    Wrocław
    Powstańców Śląskich 9
    (budynek Midpoint71)

Poznaj pozostałych pracodawców