Dane kontaktowe

Comp-Win sp. z o.o.

Leszka 44
61-062 Poznań
wielkopolskie, Polska
praca@comp-win.pl

www.comp-win.pl

NIP: 7822203649

KIM JESTEŚMY:

Nasza historia jest prosta, zaczynaliśmy jako niewielka firma z pasja do tworzenia wielkich rzeczy. W gronie osób które patrzyły w tą samą stronę, tworzyliśmy firmę, która w kwestii optymalizacji wie już dużo i cały czas ulepsza procesy by odbiorcy dostawali produkt szyty na miarę.

Comp-Win to dostawca programów optymalizacyjnych, jeden system do planowania i zarządzania całością procesów logistycznych od długoterminowych planów strategicznych po bieżące działania operacyjne dla wszystkich uczestników łańcucha dostaw.

Wiemy, że logistyka to złożony proces składający się z wielu elementów. Optilo powstało na bazie wieloletnich doświadczeń i badań nad najefektywniejszymi rozwiązaniami.

FIRMĘ TWORZĄ LUDZIE:

Dla nas firma, to ludzie, którzy ją tworzą, bez doświadczonego zespołu, który dokładnie zna cele do których wspólnie dążymy nie ma zadawalającego efektu. Staramy się by projekty, w których bierzemy udział, były dla nas wyzwaniem kończącym się sukcesem, sumą działań każdego zespołu.

Wsłuchujemy się w każdy głos, działamy zgodnie z zasadą keizen, nie ma głosów mniej ważnych, każdy pomysł może stać się napędem do dalszego rozwoju firmy.