Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Comatec Poland

ul. Legnicka 48H
54-202 Wrocław
dolnośląskie, Polska

NIP: 8971753137

Comatec Poland to część Comatec Group – międzynarodowego biura inżynierskiego wywodzącego się z Finlandii. Wspieramy firmy produkcyjne różnych branż, działające na rynku lokalnym oraz międzynarodowym. Nasza główna siedziba w Polsce znajduje się we Wrocławiu. To tu pracuje blisko 90-osobowy zespół ekspertów - składający się z inżynierów różnych specjalizacji: mechaników, elektryków, elektroników. W całej Europie jest nas jeszcze więcej. Rodzina Comatec to łącznie ponad 600 inżynierów, którzy wykonują swoje zadania w oddziałach Grupy w Finlandii, Szwecji, Estonii, Rumunii i Polsce.

Po dołączeniu do Comatec Poland otrzymasz możliwość pracy w jednym z naszych zespołów:

  • Transportation (autobusy, tramwaje, wzornictwo przemysłowe)
  • Heavy Vehicles (maszyny budowlane, rolnicze, górnicze i specjalnego przeznaczenia)
  • Industrial Machinery (przemysł ciężki, maszyny przemysłowe, urządzenia transportowe, narzędzia produkcyjne)
  • Expert Services (instalacje: elektryka i piping, FEM, elektronika, software)

Ale dość o nas. Teraz pora powiedzieć, co czeka na Ciebie, jeśli zdecydujesz się zostać częścią naszego zespołu.

Comatec to miejsce twojego rozwoju zawodowego

Staniesz przed wyzwaniami z różnych dziedzin przemysłu. W Comatec lubimy wyzwania. A współpraca z różnymi branżami, to możliwość wykorzystania pasji i umiejętności technicznych. Różnorodne projekty, programy inżynierskie, produkty, technologie – w Comatec nigdy nie będziesz się nudzić!

Będziesz na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami. Większość naszych klientów to światowi liderzy w swojej dziedzinie, a jednocześnie najważniejsi gracze w branży. Kształtują kierunek, w którym zmierza przemysł, rozwijając swoje produkty i inwestując w innowacje. Wykorzystaj ich wiedzę w ramach codziennej pracy.

Będziesz miał możliwość wyboru ścieżki rozwoju. Jeśli cenisz sobie stabilizację - możesz wyspecjalizować się w konkretnym obszarze i na stałe pracować przy jednym projekcie. Jeżeli wolisz dynamikę w środowisku pracy - regularnie możesz zmieniać dział i obszar, którym będziesz się zajmować.

Comatec to miejsce, które polubisz

Tworzymy dla Ciebie pozytywne miejsce pracy. Zależy nam, abyś czuł się wśród nas dobrze. Tworzymy kulturę i środowisko pracy, stawiając na szacunek i współpracę. Wspieramy i zachęcamy do budowania społeczności i relacji. Regularnie spotykamy się podczas eventów, wyjazdów i wydarzeń integracyjnych.

Cenimy Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Opieka zdrowotna i dofinansowane zajęcia sportowe są dostępne dla wszystkich. Wspieramy również udział w różnorodnych, otwartych i zamkniętych wydarzeniach i zawodach sportowych: rowerowych, biegowych, survivalowych – kibicujemy każdej aktywności!

Słuchamy Twojego głosu. To na czym nam zależy, to ciągły rozwój i doskonalenie. Dlatego też aktywnie słuchamy opinii – nie tylko z ankiet, ale także podczas codziennych rozmów. Sam wiesz najlepiej, jakie jest Twoje wymarzone miejsce pracy – my chcemy je dla Ciebie tworzyć.

Comatec to wybór długoterminowy

Mamy solidne fundamenty. Nasza ponad 35-letnia historia potwierdza, że dobrze wykonujemy naszą pracę. Nasi klienci są zadowoleni, a firma pomyślnie się rozwija. Podążamy obraną ścieżką z pewnością siebie, jaką może mieć tylko dojrzała i odpowiedzialna organizacja.

Patrzymy w przyszłość. Świat się zmienia. Przemysły ewoluują. Usługi się zmieniają. Już teraz przygotowujemy się na to co przyjdzie, inwestując w innowacje i stawiając na ciągłą naukę. Mamy pewność, że niezależnie od tego jak będzie wyglądał przemysł w przyszłości, my będziemy jego częścią.

Zostań częścią naszego zespołu, poznaj przemysł od wewnątrz i pomóż nam jeszcze lepiej wykonywać naszą pracę.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)