Dane kontaktowe

Comarch SA

Al. Jana Pawła II 39A
31-864 Kraków
małopolskie, Polska
[email protected]

kariera.comarch.pl

NIP: 6770065406

O COMARCH

Po prawie 30 latach działalności jesteśmy jednym z liderów w dziedzinie rozwiązań IT. Prowadzimy projekty dla czołowych polskich i światowych marek, w najważniejszych sektorach gospodarki. W ostatnich latach zaczęliśmy rozwijać się w kierunku projektów związanych z Internet of Things, Smart City i Cyber Security, a także analizy danych z sieci społecznościowych.

Naszym rozwiązaniom zaufało ponad 220 000 firm, a działalność biznesową prowadzimy na 5 kontynentach w ponad 100 krajach. W skład firmy Comarch wlicza się aż 57 spółek, zarówno w Polsce jak i za granicą, natomiast nasze siedziby znajdują się w 69 miastach, w 34 krajach, w aż 90 lokalizacjach!

Jesteśmy pracodawcą wyróżniającym się na rynku pracy. Systematycznie zwiększamy zatrudnienie, oferujemy stabilność pracy, wspieramy młode talenty, m.in. współpracując z uczelniami wyższymi. Od 19 lat prowadzimy jeden z największych programów stażowych w Europie, szkoląc przyszłych specjalistów branży IT i UX. W 2021 roku zostaliśmy  laureatem nagrody „Inwestor bez granic”, znaleźliśmy się także w rankingu ITwiz Best 100 2020 jako firma o najlepszych wynikach sprzedaży w zestawieniach: sprzedaż do sektora handlu detalicznego, telekomunikacji oraz sprzedaż oprogramowania CRM a także usług cloud computing.

CO NAS WYRÓŻNIA

  • Samodzielnie realizujemy projekty w różnych technologiach, od koncepcji, po gotowy produkt - nie outsourcujemy
  • Stawiamy na badania i rozwój, jesteśmy firmą opartą na wiedzy, mamy własne ośrodki badawcze, Data Center oraz IoT Plant, a ponad 15% przychodów inwestujemy w prace R&D
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, konferencje i webinary
  • Elastyczne godziny pracy, w modelu hybrydowym
  • Korporacyjny klimat i open space? Tego zdecydowanie u nas nie znajdziesz!

KARIERA

W Comarch znajdziesz pracę nie tylko jako programista, ale także w dziedzinach takich jak sprzedaż, marketing, finanse, rachunkowość, analiza, logistyka, controlling, konsulting czy administracja. Nasza firma to zarówno nowe technologie, jak i większe możliwości. Stawiamy na rozwój pracowników i dbamy o nasze talenty. W Comarch możesz liczyć na karierę międzynarodową w oddziałach na całym świecie! Marzysz o pracy w Nowym Jorku, Chicago, Dubaju, Santiago lub Sydney? Sprawdź aktualne oferty z całego świata na kariera.comarch.pl oraz career.comarch.com.

JESTEŚMY BLISKO CIEBIE

Dziś jest nas prawie 6 500 na całym świecie. W Polsce mamy biura w 21 miastach.

Główna siedziba firmy znajduje się w Krakowie. Na naszym krakowskim kampusie można skorzystać ze stołówki, strefy rekreacyjnej z basenem, siłownią i sauną, centrum medycznego iMed24 i szkoleniowego, miejsc parkingowych oraz infrastruktury rowerowej.

#COMARCH

Ostatnie wpisy dla Comarch SA

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)