Dane kontaktowe

Comarch SA

Al. Jana Pawła II 39A
31-864 Kraków
małopolskie, Polska
[email protected]

kariera.comarch.pl

NIP: 6770065406

O COMARCH

Po prawie 27 latach działalności jesteśmy jednym ze światowych liderów w dziedzinie rozwiązań IT. Prowadzimy projekty dla czołowych polskich i światowych marek, w najważniejszych sektorach gospodarki. W ostatnich latach zaczęliśmy rozwijać się w kierunku projektów związanych z Internet of Things, Smart City i Cyber Security, a także analizy danych z sieci społecznościowych. Naszym rozwiązaniom zaufało ponad 220 000 firm, a działalność biznesową prowadzimy w ponad 60 krajach, na 6 kontynentach.

Jesteśmy pracodawcą wyróżniającym się na rynku pracy. Systematycznie zwiększamy zatrudnienie, oferujemy stabilność pracy, wspieramy młode talenty, m.in. współpracując z uczelniami wyższymi. Od 18 lat prowadzimy jeden z największych programów stażowych w Europie, szkoląc przyszłych specjalistów branży IT. Zostaliśmy wyróżnienie między innymi nagrodą „Najważniejsza firma dla Polski” oraz kolejny rok z rzędu znaleźliśmy się na czołowych miejscach w raporcie Computerworld Top200 edycja 2020.

CO NAS WYRÓŻNIA

  • samodzielnie realizujemy projekty w różnych technologiach, od koncepcji, po gotowy produkt. Nie outsourcujemy
  • stawiamy na badania i rozwój, jesteśmy firmą opartą na wiedzy. Mamy własne ośrodki badawcze Data Center oraz IoT Plant, a w 2019 wydaliśmy ponad 230 mln zł na R&D
  • 15 ścieżek rozwoju zawodowego i indywidualny plan szkoleń
  • elastyczne godziny pracy
  • u nas nie znajdziesz korporacyjnego klimatu, open space’ów i hot desków

KARIERA

U nas znajdziesz pracę nie tylko jako programista, ale także w takich dziedzinach, jak sprzedaż, marketing czy administracja. Comarch to zarówno nowe technologie, jak i większe możliwości. Stawiamy na rozwój pracowników i dbamy o nasze talenty.

Informacje, kogo aktualnie szukamy do pracy znajdziesz na kariera.comarch.pl

JESTEŚMY BLISKO CIEBIE

Dziś jest nas prawie 6 500 na całym świecie. W Polsce mamy biura w 19 miastach.

Główna siedziba firmy znajduje się w Krakowie. Na naszym krakowskim kampusie można skorzystać ze stołówki, strefy rekreacyjnej z basenem, siłownią i sauną, centrum medycznego iMed24 i szkoleniowego,  miejsc parkingowych oraz infrastruktury rowerowej.

Każda z naszych lokalizacji na swoje atuty – biuro w centrum miasta, nowoczesny budynek z komfortowo urządzonymi pokojami i tarasami na dachu, czy widok z 15. piętra na morze.

#COMARCH

Ostatnie wpisy dla Comarch SA

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (16)