Dane kontaktowe

Comarch SA

Al. Jana Pawła II 39A
31-864 Kraków
małopolskie, Polska
[email protected]

kariera.comarch.pl

NIP: 6770065406

O COMARCH

Po 28 latach działalności jesteśmy jednym z liderów w dziedzinie rozwiązań IT. Prowadzimy projekty dla czołowych polskich i światowych marek, w najważniejszych sektorach gospodarki.

W ostatnich latach zaczęliśmy rozwijać się w kierunku projektów związanych z Internet of Things, Smart City i Cyber Security, a także analizy danych z sieci społecznościowych.

Naszym rozwiązaniom zaufało ponad 220 000 firm, a działalność biznesową prowadzimy na 5 kontynentach w ponad 100 krajach. W skład firmy Comarch wlicza się aż 57 spółek, zarówno w Polsce jak i za granicą, natomiast nasze siedziby znajdują się w 69 miastach, w 34 krajach, w aż 90 lokalizacjach!

Jesteśmy pracodawcą wyróżniającym się na rynku pracy. Systematycznie zwiększamy zatrudnienie, oferujemy stabilność pracy, wspieramy młode talenty, m.in. współpracując z uczelniami wyższymi. Od 19 lat prowadzimy jeden z największych programów stażowych w Europie, szkoląc przyszłych specjalistów branży IT i UX. W 2020 roku zostaliśmy  laureatem rankingu „Najważniejsze firmy dla Polski” stworzonego przez dziennik „Rzeczpospolita”. Kolejny rok z rzędu znaleźliśmy się na czołowych miejscach w raporcie Computerworld Top200 edycja 2020, a także  uzyskaliśmy tytuł „Czempiona Narodowego 2020” w rankingu Polityki Insight.

CO NAS WYRÓŻNIA

  • Samodzielnie realizujemy projekty w różnych technologiach, od koncepcji, po gotowy produkt - nie outsourcujemy
  • Stawiamy na badania i rozwój, jesteśmy firmą opartą na wiedzy, mamy własne ośrodki badawcze, Data Center oraz IoT Plant, a ponad 15% przychodów inwestujemy w prace R&D
  • 15 ścieżek rozwoju zawodowego oraz szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy, w modelu hybrydowym
  • Korporacyjny klimat i open space? Tego zdecydowanie u nas nie znajdziesz!

KARIERA

W Comarch znajdziesz pracę nie tylko jako programista, ale także w takich dziedzinach, jak sprzedaż, marketing, finanse, rachunkowość, analiza, logistyka, controlling, konsulting czy administracja. Nasza firma to zarówno nowe technologie, jak i większe możliwości. Stawiamy na rozwój pracowników i dbamy o nasze talenty.

Informacje, kogo aktualnie szukamy do pracy znajdziesz na kariera.comarch.pl 

JESTEŚMY BLISKO CIEBIE

Dziś jest nas prawie 6 500 na całym świecie. W Polsce mamy biura w 21 miastach.

Główna siedziba firmy znajduje się w Krakowie. Na naszym krakowskim kampusie można skorzystać ze stołówki, strefy rekreacyjnej z basenem, siłownią i sauną, centrum medycznego iMed24 i szkoleniowego,  miejsc parkingowych oraz infrastruktury rowerowej.

#COMARCH

Ostatnie wpisy dla Comarch SA

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (15)