Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Columbus Energy S.A.

Jasnogórska 9
31-358 Kraków

NIP: 9492163154

Jesteśmy jedną wielką Columbusą rodziną i zrobimy co w naszej mocy, żebyś i #TY mógł/ mogła to poczuć!

Na starcie Twojej przygody z Columbus czeka Cię całodniowy onboarding. Poznasz naszą organizację od środka, przejdziesz szkolenie BHP, a także to techniczne związane z kierunkiem naszej działalności. Zdajemy sobie sprawę z tego, że rozpoczęcie pracy może wiązać się z dużym stresem dla nowego pracownika. Dlatego w początkowym okresie pracy nowo zatrudnionym osobom towarzyszy opiekun wdrożenia - tzw. BUDDY.  To właśnie Buddy czuwa nad prawidłowym procesem wdrożenia do pracy i chętnie podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

W kolejnych etapach nie zabraknie również dalszych szkoleń i warsztatów. Tych z zakresu kompetencji miękkich, w obszarze komunikacji, negocjacji i asertywności. Trenujemy wystąpienia publiczne i zarządzanie stresem. Uczymy jak zarządzać sobą w czasie i wyznaczać cele, dbać o work-life balance i skutecznie negocjować. Dodatkowo prowadzimy mnóstwo szkoleń stanowiskowych, produktowych i technicznych.

Komunikacja to podstawa! Spotkania działowe, wspólne kawy, obiady, wydarzenia i imprezy firmowe to jedno, a drugie to nasz Intranet. Znajdziesz tam wszystko co potrzeba do pracy i rozwoju. Treści edukacyjne, informację, prasówki i bazy wiedzy.

A skoro już o wydarzeniach mowa to w Columbus jest ich naprawdę sporo! Spotkania po pracy, cykliczne eventy, warsztaty i wyjazdy.

Pomagamy sobie wzajemnie i lubimy pomagać innym. Dlatego nie brakuje tutaj akcji, w których promujemy ekologię i zero waste. Pomagamy zwierzakom w schroniskach, jak i tym na wolności stawiając domki dla jeży. Zbieramy ubrania dla potrzebujących. Oddajemy krew. Wspieramy młode mamy po powrocie do pracy i wiele więcej. Przekonaj się i dołącz do nas!