Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Columbus Energy S.A.

Jasnogórska 9
31-358 Kraków

NIP: 9492163154

POKAŻ SWÓJ #TALENT!

Wybierając osoby do naszych zespołów nie zawsze kierujemy się liczbą lat doświadczenia w danej dziedzinie. Stawiamy przede wszystkim na zaangażowanie pracowników i ich potencjał. Dlatego też dla studentów i absolwentów stworzyliśmy idealną okazję do zaprezentowania swoich umiejętności w ramach programu praktyk i staży w strukturach naszej organizacji.

PROGRAM LETNICH PRAKTYK

W związku z dużym zainteresowaniem realizacją praktyk studenckich w naszej firmie, w okresie letnim organizujemy praktyki w różnych działach. Podczas odbywania praktyk nasi praktykanci mogą liczyć na wsparcie działu HR oraz opiekuna praktyk w swoim zespole. 

STAŻE W COLUMBUS

Dla osób, które rozpoczynają swoją karierę zawodową przygotowaliśmy program stażowy. Stażyści pod okiem przełożonego mają możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw w ramach prowadzonych projektów. To dla nas wielka radość, kiedy nasi stażyści po zakończonym stażu zostają z nami.

DOŁĄCZ DO NAS!

Jeśli masz w sobie dobrą energię, lubisz pracować w zespole  i jesteś zainteresowany odbyciem u nas praktyki lub stażu, napisz do nas: [email protected]