Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Columbus Energy S.A.

Jasnogórska 9
31-358 Kraków

NIP: 9492163154

Zobacz, jakie etapy czekają na Ciebie podczas rekrutacji!

Proces rekrutacyjny, w zależności od stanowiska składa się w sumie z 5 kroków. Startujemy od złożenia aplikacji na konkretne stanowisko, a kończymy na przywitaniu nowej osoby w naszym #ColumbusTeam! Inwestycja w nowe talenty, doświadczonych managerów i wykwalifikowanych specjalistów, to u nas codzienność.

ETAP 1

Akcja rekrutacja

Znalazłeś interesujące ogłoszenie? Prześlij do nas swoje CV! Specjaliści z działu HR skontaktują się z Tobą w celu umówienia rozmowy rekrutacyjnej.

ETAP 2

Czas na rozmowę

Poznaj nas i daj się poznać na spotkaniu rekrutacyjnym! Zapraszamy na spotkanie w formie online lub na żywo. Podczas rozmowy zapytamy o Twoje doświadczenie, motywację oraz aspiracje zawodowe. Chętnie opowiemy również o naszej firmie i wyzwaniach czekających na wybranym przez Ciebie stanowisku.

ETAP 3

Poznaj Managera

Podczas tego etapu, mamy okazję poznać się jeszcze bliżej. Potencjalny przełożony sprawdzi wiedzę specyficzną dla obszaru, w którym będziesz pracować, a Ty będziesz mieć okazję poznać specyfikę pracy w naszej organizacji.

ETAP 4

Czas na decyzję

Jeśli Twoje umiejętności i kompetencję będą pasowały do naszego profilu, skontaktujemy się z Tobą i złożymy ofertę zatrudnienia. Teraz pozostają już tylko formalności. Na tym etapie wracamy również z informacją zwrotną do każdego, kto uczestniczył w procesie rekrutacji.

ETAP 5

Witaj w #ColumbusTeam

Zapraszamy do zespołu! Teraz będziesz mieć czas na poznanie naszej firmy od środka oraz odbędziesz dostosowane dla każdego działu wdrożenie. Otoczymy Cię #troską, a dedykowany Buddy będzie wspierał na każdym etapie nowej drogi zawodowej. Dobrze, że jesteś z nami!