Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Columbus Energy S.A.

Jasnogórska 9
31-358 Kraków

NIP: 9492163154

Starannie dobieramy firmowe benefity. Zależy nam, aby zawsze były jak najatrakcyjniejsze dla naszych Pracowników. Zobacz co możemy Ci zaoferować:

Dofinansowanie do Karty Multisport

dla tych z nas, którzy po pracy decydują się na aktywne spędzanie czasu, proponujemy kartę multisport. Otwarte wejścia na siłownie, baseny, ścianki wspinaczkowe i inne obiekty sportowe zaspokoją każdego Columbusowego sportowca.

Pakiet medyczny

ponieważ mamy świadomość jak ważne, szczególnie w dzisiejszych czasach, jest zdrowie i poczucie bezpieczeństwa.

Kursy i szkolenia

dbamy o rozwój naszych pracowników. Prowadzimy szkolenia i warsztaty w zakresie kompetencji miękkich w obszarze komunikacji, negocjacji, czy asertywności. Gwarantujemy dostosowany do potrzeb pracowników onboarding oraz szkolenia techniczne związane z kierunkiem naszej działalności. Ponadto jesteśmy zespołem specjalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Oferujemy również kurs nauki języka angielskiego i niemieckiego w ramach platformy eTutor.

Przyjazna atmosfera i miejsce pracy

stawiamy na komfort i wygodę w pracy. Duża kuchnia, wspólne przestrzenie, przepyszna kawa i świeże owoce sprzyjają integracji w biurze. Zależy nam, żeby każdy z nas czuł się sobą, dlatego w firmie nie ma dress code’u. Mówimy sobie na „Ty”. Dodatkowo oferujemy elastyczne godziny pracy w modelu hybrydowym.

Eventy integracyjne

nie samą pracą człowiek żyje! Organizujemy wydarzenia i imprezy integracyjne, ponieważ wzajemne relacje to dla nas ogromna wartość. W Columbusie świętujemy ważne wydarzenia, dni i święta. Dlatego też co roku odbywają się u nas liczne akcje tematyczne i wspólne aktywności po pracy.

Możliwość rozwoju i awansu

u nas nie ma nudy. Gwarantujemy udział w wielu ciekawych projektach i wyzwaniach. Osoby nastawione na rozwój mają możliwość udziału w licznych rekrutacjach wewnętrznych.Taka rekrutacja może być zarówno w formie migracji między działami, jak również w formie awansu zawodowego.

System poleceń pracowniczych

umożliwia tworzenie aktywnej sieci rekomendacji wśród pracowników. Mogą oni udostępniać swoim znajomym publikowane przez firmę oferty pracy i tym samym zachęcać ich do wysłania aplikacji. Przygotowany do tego celu formularz zgłoszeniowy jest prosty w obsłudze i dostępny dla każdego pracownika. Skuteczne polecenia są premiowane nagrodą finansową, ale przede wszystkim dają pracownikom możliwość dołożenia własnej cegiełki do budowania Columbusowej rodziny.