Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Columbus Energy S.A.

Jasnogórska 9
31-358 Kraków

NIP: 9492163154

Kim jesteśmy?

Columbus to miejsce dla osób, które cenią sobie dynamiczne środowisko pracy, bezpośrednią komunikację oraz swobodną kulturę organizacyjną. Nasz #ColumbusTeam to dla nas ogromna wartość. Oferujemy szerokie możliwości zatrudnienia w wielu obszarach. Do współpracy zapraszamy ekspertów z doświadczeniem popartym sukcesami w branży OZE, jak również osoby, które dopiero zaczynają swoją karierę i właśnie wspólnie z nami chciałyby zdobywać doświadczenie.

Tworzymy ekosystem produktów i usług, takich jak fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii, które zapewniają bezpieczeństwo energetyczne i dostęp do zrównoważonego rozwoju rodzinom i przedsiębiorcom. Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce. Nasz ekosystem to również zielone elektrownie, sieć stacji ładowania samochodów elektrycznych i technologie przyszłości takie jak perowskity. Jeszcze kilka lat temu byliśmy małym start-upem, a dziś tysiące osób codziennie angażuje się w budowę nowoczesnej organizacji, jaką się staliśmy.

Nasze wartości:

#tempo - rozumiemy, że sukces jest rezultatem wspólnej, intensywnej i dynamicznej pracy. Tempo pozwala nam osiągnąć spektakularne wyniki i wyznaczać trendy.

#talent - staramy się odkrywać i doskonalić talenty w naszym zespole. Dla nas ważne są nie tylko kwalifikacje, ale także chęć zmian oraz zaangażowanie. Poszukujemy osób, które kochają to, co robią.

#troska - dbamy o właścicieli instalacji i ich rodziny na każdym etapie realizacji. Dbamy o zdrowie naszej planety, naszych Klientów i nas samych. Empatia i wzajemna troska to wartości definiujące naszą filozofię życia codziennego.

#technologia - opracowujemy rozwiązania technologiczne, które zrewolucjonizują energetykę prosumencką. Naszą ambicją jest tokenizacja energii oparta o technologię blockchain oraz komercjalizacja przełomowych dla fotowoltaiki ogniw perowskitowych.

Poznaj nasz zespół!

Nieustannie pędzimy do przodu! Podejmujemy nowe działania, wprowadzamy nowe produkty i usługi. Każdy rok niesie ze sobą inne wyzwania, a te może pokonać tylko silna drużyna.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (115)