Dane kontaktowe

Colours Factory Sp. z o.o.

Wypoczynkowa 13
64-920 Piła
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 67 349 09 82
[email protected]

www.coloursfactory.pl

NIP: 7642454686

Pomagamy Klientom osiągać sukces w biznesie

Naszą misją jest bycie godnym zaufania partnerem poligraficznym oferującym nowoczesną technologię, jakość i precyzję.

Chcemy wyznaczać trendy w nowoczesnej poligrafii reklamowej i inspirować naszych Klientów do rozwoju. Naszą mocną stroną jest nowoczesny park maszyn i ludzie, którzy tworzą przyjazną i profesjonalną obsługę. Dzięki temu jesteśmy w stanie stale zapewniać najwyższą jakość nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Kompleksowość oferty powoduje, że Klienci mogą pod jednym dachem wyprodukować większość niezbędnych do ich funkcjonowania materiałów reklamowych na zróżnicowanych nośnikach.

W jedności nasza siła

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się drukarnią w Polsce. Naszą siłą są nasi pracownicy, którzy stanowią naprawdę zgrany i pełen inspiracji zespół. Tworzą go energiczni, nastawieni na sukces specjaliści wielu dziedzin, których wiedza, doświadczenie i potencjał pozwalają nam budować przewagę konkurencyjną i osiągać coraz lepsze wyniki. To między innymi ich zaangażowaniu i pasji zawdzięczamy liczne sukcesy naszej firmy.

Szeroka wiedza i liczne umiejętności zawodowe naszych pracowników, a także atmosfera wzajemnego szacunku i zaufania powodują, że skutecznie i z sukcesem możemy realizować nasze cele. Stawiamy na ludzi w każdym wieku, ambitnych, lubiących nowe wyzwania, otwartych na innowacyjność i dalszy rozwój. Jesteśmy przekonani, że ich zawodowa pasja jest w stanie przynieść nam najwyższą jakość realizowanych zadań.

Wartości – to na nich budujemy naszą przyszłość

Jesteśmy miejscem dla ludzi z pasją i motywacją do pracy. Dbamy o to, by zapewnić im bezpieczne i komfortowe warunki pracy, stabilne zatrudnienie oraz ciekawe możliwości rozwoju. Szerokie portfolio produktowe oraz dostęp do nowoczesnych technologii druku pozwala nam zaoferować naszym pracownikom ciekawe wyzwania zawodowe.

Działamy w oparciu o wartości, które są dla nas niezwykle ważne i starannie pielęgnowane.

Rozwój

Rozwijamy Firmę nieustannie się ucząc i dzieląc dobrymi praktykami oraz odważnie wykorzystując nowe umiejętności w codziennym działaniu.

Odpowiedzialność

Postępujemy uczciwie dla dobra Firmy i wszystkich jej współpracowników. Bierzemy świadomie odpowiedzialność za nasze działania i konsekwencje z nich wynikające.

Współpraca

W otwartości na potrzeby innych współpracowników, zespołowo działamy i realizujemy wspólne cele dla dobra Firmy.

Jakość

Dążąc do doskonałości we wszystkich obszarach Firmy dbamy o wysoką jakość i wydajność każdego naszego działania.

Bezpieczeństwo

Szanując się wzajemnie i postępując zgodnie z przyjętymi Wartościami dbamy wspólnie o bezpieczeństwo Firmy i współpracowników.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)