Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

COLLINS AEROSPACE

Bierutowska 65-67
51-317 Wrocław
dolnośląskie, Polska

kariera.collinspolska.pl/wroclaw

NIP: 7010046036

O NAS

WITAMY W COLLINS AEROSPACE

Collins Aerospace, jednostka Raytheon Technology Corporation (RTX), jest liderem w zakresie zaawansowanych technologicznie i inteligentnych rozwiązań dla globalnego przemysłu lotniczego i obronnego. Stworzona w 2018 roku przez połączenie UTC Aerospace Systems i Rockwell Collins, Collins Aerospace Wrocław ma możliwości, kompleksową ofertę i doświadczenie, aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom klientów i wymaganiom szybko rozwijającego się globalnego rynku.

Collins Aerospace we Wrocławiu: Collins Aerospace Wrocław mieści się na terenie około 19 ha i zatrudnia około 1100 pracowników w 3 biznesach: Centrum Napraw i Remontów, Centrum Inżynieryjne, Centrum Doskonałości Operacyjnej. Nasi pracownicy rozwijają nowe generacje inteligentnych i godnych zaufania rozwiązań, które poprawiają bezpieczeństwo i wydajność samolotów. Wrocławski zakład zajmuje się produkcją układów paliwowo-regulacyjnych do silników lotniczych oraz układów, wyrobów i detali hydraulicznych służących do sterowania i kontroli lotu w samolotach i śmigłowcach. Razem tworzymy wielkie rzeczy i patrzymy w przyszłość w poszukiwaniu jeszcze większych.

Jak pracujemy: W Collins Aerospace rozwój zawodowy wszystkich pracowników jest dla nas najważniejszy. Nie ważne czy jesteś studentem, absolwentem czy profesjonalistą, Collins Aerospace umożliwi Ci stworzenie własnej ścieżki kariery. Dzięki nam, osiągniesz swoje cele i będziesz miał rzeczywisty wpływ na rozwój nowych technologii. Realizując swoje codzienne zadania i angażując się w złożone projekty przyczynisz się również do umocnienia naszej pozycji lidera rynku.

Nasze wartości

Collins Aerospace to kultura organizacji oparta na naszych najważniejszych wartościach: zaangażowaniu i samodoskonaleniu poprzez liczne szkolenia i rozwój innowacyjnych pomysłów oraz pasji do jakości, aby w pełni dbać o bezpieczeństwo naszych klientów. Collins Aerospace to również miejsce pracy, w którym dbamy o dobrą atmosferę.

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO COLLINS AEROSPACE

  • nasi pracownicy to zespół wykwalifikowanych specjalistów
  • doceniamy zaangażowanie i dbamy o rozwój kariery wszystkich pracowników
  • gwarantujemy stabilne zatrudnienie i regularnie wypłacane wynagrodzenie
  • wspieramy w rozwoju zawodowym poprzez program edukacyjny „Scholar”, w ramach którego dofinansujemy studiowanie na kierunku zgodnym z profilem działalności firmy

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)