Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Colian sp. z o.o.

ul. Zdrojowa 1
62-860 Opatówek
wielkopolskie, Polska
Telefon: 62 590 33 00
[email protected]

www.colian.com

NIP: 6182045200

Masz apetyt na zawodowy sukces?

Dołącz do zespołu Colian!

Dajemy możliwość rozwoju kariery w różnorodnym, globalnym i bardzo apetycznym środowisku. Wyznajemy zasadę, że praca powinna smakować, a pozytywne nastawienie i zaangażowanie to najlepszy przepis na sukces.

SIŁA MAREK

Jesteśmy polską firmą rodzinną, która od ponad trzech dekad dostarcza na rynek słodycze, napoje, przyprawy, bakalie i lody pod szyldem znanych w kraju i za granicą marek.

COLIAN TWORZĄ LUDZIE

Siłą naszej organizacji są ludzie. Zatrudniamy ponad 2500 pracowników, dzięki którym nasze produkty trafiają do blisko 70 krajów na całym świecie.

CO JEST DLA NAS WAŻNE?

Stawiamy na rozwój

Poszukujemy nowych wyzwań. Prowadzimy  projekty o krajowym i globalnym zasięgu. Każdy z nich to idealna okazja do samorealizacji, rozwijania kompetencji i poszerzania wiedzy.

Dbamy o relacje

Jesteśmy firmą rodzinną. Wiemy, jak dużą siłą są nasi bliscy i jak wielką radość dają dzieci. W ramach programu Colian dla Malucha każdy pracownik, który zostaje rodzicem, otrzymuje pamiątkową kołderkę i poduszkę z logo firmy. Seniorom przechodzącym na emeryturę dziękujemy słodkim upominkiem.

Dzielimy się radością

Praca w towarzystwie słodkich marek smakuje o niebo lepiej! Nasze produkty to drobne radości, które sprawiają, że czerpiemy z życia to, co najlepsze. Małe przyjemności mają dużą moc.

Wspieramy to, co nasze

Wkładając miłość w rozwój rodzimego biznesu, tworzymy i promujemy polskie marki. Jesteśmy obecni na wszystkich kontynentach.

Rozbudzamy wyobraźnię

Marzenia są po to, by je spełniać. Wiemy, że nie ma rzeczy niemożliwych, bo kreatywność daje nieograniczone możliwości. Dołącz do nas i realizuj zadania, które rozbudzą Twój apetyt na zawodowy sukces.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)