Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Colgate-Palmolive Services Poland

Taśmowa 7
Taśmowa 7
02-677 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.colgate.pl

NIP: 5272521247

Silna kultura współpracy w firmie Colgate-Palmolive jest ukształtowana przez uczciwość i zaangażowanie we wszystko co robimy. Nasza odpowiedzialność w biznesie i dążenie do doskonałości mają korzenie w kluczowych wartościach: trosce, pracy zespołowej i ciągłym doskonaleniu. Wartości te, znajdują odzwierciedlenie w jakości naszych produktów oraz w reputacji naszej firmy, są również źródłem naszego zaangażowania w działania na rzecz społeczności lokalnych, w których mieszkamy i pracujemy.

Poznaj nasze wartości

Troska
W naszych codziennych obowiązkach postępujemy uczciwie i tolerancyjnie, uważnie słuchamy innych i szanujemy różnice między ludźmi. Troszczymy się o naszych pracowników oraz dbamy o środowisko i poprawę jakości życia lokalnych społeczności.

Globalna praca zespołowa
Wszyscy pracownicy należą do wielkiego międzynarodowego zespołu, który działa wspólnie niezależnie od miejsca pracy. Dzielenie się wiedzą, pomysłami i technologiami sprawia, że nasza firma rozwija się i osiąga rezultaty.

Ciągłe doskonalenie
Staramy się nieustannie doskonalić w każdej dziedzinie działalności. Poznając oczekiwania naszych klientów oraz ulepszając nasze produkty, usługi i procesy stajemy się coraz lepsi.

DOWIEDZ SIĘ, W JAKI SPOSÓB DZIAŁAMY

Organizacja prawdziwie międzynarodowa
Międzynarodowa współpraca i kontakty z osobami z całego świata są codziennym doświadczeniem pracowników Colgate-Palmolive. Dzięki temu tworzymy spójne, globalne standardy zarządzania. Czynna znajomość języka angielskiego, a także innych języków obcych jest nieodzowna na większości stanowisk w Colgate-Palmolive.

Zarządzanie z szacunkiem
Motywujemy i rozwijamy wszystkich pracowników. Doceniamy różnice indywidualne, a nawet bazujemy na nich dla osiągania pozytywnych rezultatów. Promujemy pracę zespołową i stawiamy na efektywną komunikację. W ten sposób tworzymy przyjazne środowisko pracy. 

Różnorodność
W Colgate-Palmolive pomysły każdego pracownika są dostrzegane i doceniane. Różnorodność wynikająca z odmiennych kultur, doświadczeń, wiedzy i wykształcenia pracowników Colgate na całym świecie daje gwarancje nowych rozwiązań biznesowych. Doceniamy innowacyjność. Dzięki niej możemy zachować przewagę na globalnym rynku.

Rozwój zawodowy
Colgate-Palmolive kładzie duży nacisk na szkolenia i edukację. Dla stałego poszerzania umiejętności i kwalifikacji pracowników na całym świecie oferujemy ponad 100 programów szkoleniowych dostępnych w różnych językach. Indywidualne plany rozwoju pozwalają połączyć potrzeby biznesowe z rozwojem osobistym pracowników.