Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Colgate-Palmolive Poland Sp. z o.o.

ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D
01-531 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.colgatepalmolive.pl

NIP: 1180006759

Kim jesteśmy?

Colgate-Palmolive to firma o globalnym zasięgu oraz ponad 200-letniej tradycji. Zatrudniamy około 35 000 pracowników na całym świecie. Nasze marki obecne na polskim rynku to: Colgate, Palmolive, Ajax, Elmex, Meridol, Sanex, Lady Speed Stick, Protex, Hill’s oraz Colodent.

W Polsce rozpoczęliśmy działalność w 1992 roku, rozwijając sieć dystrybucji, marketingu i sprzedaży. Rok później w Halinowie powstała pierwsza w Polsce fabryka, która dostarcza pasty do zębów, szampony oraz środki czystości. Kolejny zakład produkcyjny Colgate – Palmolive, specjalizujący się w produkcji past do zębów dla wszytskich krajów europejskich został uruchomiony w 2006 roku w Świdnicy w okolicach Wrocławia. Zlokalizowane w Warszawie Centrum Usług Biznesowych Colgate (Colgate Business Services) od 2008 roku prowadzi operacje księgowo – fnansowe a dodatkowo od 2014 roku działa także w obszarze logistyki i obsługi klienta na rzecz spółek Colgate – Palmolive.

Biuro Colgate-Palmolive Poland na warszawskim Żoliorzu jest centrum zarządzania dla CEE (Central Europe East): krajów bałtyckich, Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii oraz krajów adriatyckich – łącznie 17 krajów.

Praca w naszej firmie to unikalna możliwość kariery w międzynarodowej organizacji w wielu funkcjach: marketingu, sprzedaży, finansach, księgowości, logistyce, obsłudze klienta, zakupów i innych.

Dlaczego warto z nami pracować?

To ludzie są naszym największym atutem, dlatego robimy wszystko, by tworzyć środowisko pracy, w którym docenia się naszą pracę, wartości i różnorodność. Colgate-Palmolive oferuje swoim pracownikom szeroki zakres możliwości rozwoju, zarówno zawodowego, jak i osobistego – od tworzenia nowych szans zawodowych i dostępu do światowej klasy szkoleń, poprzez akcje promujące zdrowy styl życia, po możliwość uczestniczenia w inicjatywach na rzecz lokalnej społeczności.

200 LAT HISTORII COLGATE-PALMOLIVE NA ŚWIECIE

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)