Dane kontaktowe

Colgate-Palmolive Manufacturing Poland

Al. Colgate 2
58-100 Świdnica

NIP: 5272484500

KIM JESTEŚMY

Colgate-Palmolive to firma o globalnym zasięgu oraz ponad 200-letniej tradycji. Zatrudniamy około 35.000 pracowników na całym świecie. Nasze marki obecne na polskim rynku to: Colgate, Palmolive, Ajax, Elmex, Meridol, Sanex, Lady Speed Stick, Protex, Hill’s oraz Colodent.

W Polsce rozpoczęliśmy działalność w 1992 roku, rozwijając sieć dystrybucji, marketingu i sprzedaży. Rok później w Halinowie powstała pierwsza w Polsce fabryka, która dostarczała pasty do zębów, szampony oraz środki czystości. Kolejny zakład produkcyjny Colgate – Palmolive, specjalizujący się w produkcji past do zębów dla wszytskich krajów europejskich został uruchomiony w 2006 roku w Świdnicy. Zlokalizowane w Warszawie Centrum Usług Biznesowych Colgate (Colgate Business Services) od 2008 roku prowadzi operacje księgowo – finansowe, a dodatkowo od 2014 roku działa także w obszarze logistyki i obsługi klienta na rzecz spółek Colgate – Palmolive.

FABRYKA W ŚWIDNICY

Wszystko zaczęło się 4 kwietnia 2006 r., kiedy to zapoczątkowano trwający dwa lata proces budowy fabryki pasty do zębów. Dlaczego na miejsce nowego przedsięwzięcia wybrano właśnie Świdnicę? Do konkursu nstanęło wówczas 25 krajów, a w półfinale starliśmy się z równie atrakcyjnymi miastami Czech i Słowacji. Atutem Świdnicy okazały się: dobrze wykwalifikowana kadra, położenie oraz życzliwe władze miasta. Firma Colgate – Palmolive Manufacturing (Poland) Sp. z o.o. jest jedną z nowszych fabryk koncernu Colgate – Palmolive na świecie. Nasz zakład odgrywa kluczową rolę w łańcuchu dostaw i jest uważany za jedną ze strategicznych fabryk pasty do zębów, z racji tego, że zaopatruje w pastę całą Europę.

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ

Praca w naszej firmie to unikalna możliwość kariery w międzynarodowej organizacji w wielu funkcjach.

To ludzie są naszym największym atutem, dlatego robimy wszystko, by tworzyć środowisko pracy, w którym docenia się naszą pracę, wartości i różnorodność. Colgate-Palmolive oferuje swoim pracownikom szeroki zakres możliwości rozwoju, zarówno zawodowego, jak
i osobistego.

NASZE WARTOŚCI

Silna kultura współpracy w firmie Colgate-Palmolive jest ukształtowana przez uczciwość
i zaangażowanie we wszystko co robimy. Nasza odpowiedzialność w biznesie i dążenie do doskonałości mają korzenie w kluczowych wartościach: trosce, pracy zespołowej i ciągłym doskonaleniu. Wartości te, znajdują odzwierciedlenie w jakości naszych produktów oraz w reputacji naszej firmy, są również źródłem naszego zaangażowania w działania na rzecz społeczności lokalnych, w których mieszkamy i pracujemy.

Troska

W naszych codziennych obowiązkach postępujemy uczciwie i tolerancyjnie, uważnie słuchamy innych i szanujemy różnice między ludźmi. Troszczymy się o naszych pracowników oraz dbamy o środowisko i poprawę jakości życia lokalnych społeczności.

Globalna praca zespołowa

Wszyscy pracownicy należą do wielkiego międzynarodowego zespołu, który działa wspólnie niezależnie od miejsca pracy. Dzielenie się wiedzą, pomysłami i technologiami sprawia, że nasza firma rozwija się i osiąga rezultaty.

Ciągłe doskonalenie

Staramy się nieustannie doskonalić w każdej dziedzinie działalności. Poznając oczekiwania naszych klientów oraz ulepszając nasze produkty, usługi i procesy stajemy się coraz lepsi.

Zarządzanie z szacunkiem

Motywujemy i rozwijamy wszystkich pracowników. Doceniamy różnice indywidualne, a nawet bazujemy na nich dla osiągania pozytywnych rezultatów. Promujemy pracę zespołową
i stawiamy na efektywną komunikację. W ten sposób tworzymy przyjazne środowisko pracy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)