Dane kontaktowe

Colas Polska

Nowa 49
62-070 Palędzie

NIP: 7861395883

OTO GRUPA COLAS!

Grupa COLAS przez ponad 90 lat swojej działalności na rynku, wyspecjalizowała się w każdym aspekcie branży konstrukcyjno-budowlanej oraz w budowie i utrzymaniu infrastruktury drogowej i rozwoju infrastruktury miejskiej.

Jako światowy lider w branży drogowej, COLAS rozpoczął swoją aktywność na rynku polskim w 1997 roku. Obecnie funkcjonuje i rozwija swoją działalność poprzez dwie spółki – COLAS Polska – sektor drogowy oraz COLAS Kruszywa – sektor wydobywczy.

W obrębie obu zajmujemy się procesem budowy w sposób kompleksowy – od momentu wydobycia kruszywa  w naszych trzech kopalniach, poprzez produkcję masy bitumicznej i emulsji asfaltowych w naszych wytwórniach, do momentu realizacji konkretnego projektu budowlanego.

Siedziba główna obu spółek znajduje się w Palędziu koło Poznania. Nasze oddziały zlokalizowane są również w Warszawie, Niekłonicach, Trzebini i Czarnym Piątkowie. COLAS Kruszywa realizuje proces wydobywczy kruszyw w 3 kopalniach na Dolnym Śląsku; 2 kopalniach bazaltu, Wilczej Górze i Winne Górze oraz kopalni granitu Rogoźnica, jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w kraju.

DOŁĄCZ DO NAS

KOGO POSZUKUJEMY:

  • doświadczonych specjalistów oraz młode talenty do działów wsparcia biznesu,
  • inżynierów i kierowników z doświadczeniem w wykonawstwie infrastrukturalnym, profesjonalistów wyspecjalizowanych w procesie produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych do działów operacyjnych,
  • praktyków z branży górniczej do naszych kopalni,
  • robotników drogowych, operatorów maszyn budowlanych, pracowników wytwórni, operatorów maszyn kopalnianych;

Proponujemy również ciekawe staże i praktyki dla studentów i absolwentów,  oferując możliwość nabycia pierwszych doświadczeń zawodowych. Najlepszym kandydatom proponujemy pozostanie i kontynuację rozwoju w naszych spółkach.

GDZIE MOŻESZ NAS ZNALEŹĆ:

  • firmowa strona www.colas.pl (wszystkie oferty)
  • Pracuj
  • Olx
  • LinkedIn

APLIKOWANIE POZA TOCZĄCYMI SIĘ REKRUTACJAMI:

Jeżeli nie znajdziesz interesującego cię stanowiska, mimo wszystko przyślij nam swoje CV.

Otoczymy je opieką w bazie „spontanicznych aplikacji” i gdy pojawi się rola, dopasowana do twoich kwalifikacji i preferencji – odezwiemy się!

Kliknij w link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=7ef444f85f4f404a87ee494423c61595 i wypełnij formularz!

BENEFITY

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)