Dane kontaktowe

Cofidis S.A. (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

Domaniewska 39 A
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 340 80 00
Fax: +48 22 340 80 10

www.cofidis.pl

POZNAJ NAS:

Cofidis S.A Oddział w Polsce jest częścią francuskiej grupy finansowej Cofidis Group, specjalizującej się w finansowaniu potrzeb i marzeń klientów.

Grupa Cofidis została utworzona w 1982 roku we Francji, a od 2007 roku Cofidis Polska działa na rynku finansując zakup pojazdów (wcześniej funkcjonowaliśmy pod nazwą Bank Banif Plus). Jesteśmy firmą, dla której kluczowa jest międzynarodowa współpraca i wzajemne wsparcie. Nasze biura znajdują się w 9 europejskich krajach: Francji, Belgii, Hiszpanii, Włoszech, Portugalii, Czechach, na Słowacji, Węgrzech oraz Polsce.

Odpowiedzialność, elastyczność, zrozumienie, odwaga to wartości firmy, którymi kierujemy się w pracy, relacjach między sobą i klientami.

W Polsce rozwijamy się bardzo dynamicznie- w ostatnich dwóch latach podwoiliśmy liczbę zatrudnionych osób. Progres ten nie byłby możliwy bez naszych pracowników, na których rozwój i zaangażowanie stawiamy. Nasz zespół stanowią zarówno profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem jaki i studenci. Wszystkim pomagamy rozwijać umiejętności oraz dokładamy wszelkich starań, aby czerpali przyjemność z pracy z nami w Cofidis Polska. 

Czy wiesz, że ….

od lat Grupa Cofidis jest sponsorem drużyny kolarskiej (www.equipe-cofidis.com), biorącej udział w Tour de France, Vuelta a España i Tour de Pologne (http://www.tourdepologne.pl/pl/)

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)