Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Codelab Sp. z o.o.

Plac Brama Portowa 1
70-225 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska
[email protected]

codelab.eu

NIP: 8513169010

Codelab says hi!

Jesteśmy średniej wielkości softwarehousem dostarczającym niestandardowe rozwiązania dla sektorów takich jak motoryzacja, telekomunikacja, przemysł 4.0, przedsiębiorstwa i wiele innych. Co to oznacza w praktyce? Międzynarodowe projekty i nowoczesne oprogramowanie, nad którego rozwojem pracują nasi specjaliści. I Ty już wkrótce możesz stać się częścią organizacji, w której panuje wyjątkowa atmosfera i gdzie powstają niezwykłe technologie.

Jak pracujemy?

Jeśli zwinne środowisko sprawia, że czujesz się jak kaczka w stawie, będziesz absolutnie zadowolony z pracy dla Codelab! Jesteśmy bardzo dumni z naszej kultury, otwartej komunikacji i płaskiej struktury. Ponadto zdecydowanie nie jesteśmy fanami uciążliwych procedur korporacyjnych, dlatego staramy się, aby wszystko było tak proste, jak tylko możliwe. Ciągłe uczenie się i świetna atmosfera to idealne połączenie, które wypełnia naszą przestrzeń robocza. Wszystko to sprawia, że pracujemy nad trudnymi projektami i jesteśmy postrzegani jako zespół profesjonalistów w oczach naszych klientów.

Gdzie pracujemy?

Nasze biura naprawdę da się lubić! Szczeciński Posejdon i Wrocławski Dominikański to idealnie ulokowane, nowoczesne biurowce. Jesteśmy w ścisłym centrum i głównych węzłach komunikacyjnych. Pod ręką bistro, centra Luxmed, usługi, a nawet jeden z wiodących dyskontów. Najnowsze i surowe eco-certyfikaty w budynkach i kultura zerowaste wewnątrz biura – wszystko w trosce o nasze środowisko. Znajdziesz w nim miejsce do wygodnej pracy własnej, grupowej, ale także relaksu i rozrywki razem z pozostałymi Codelabersami.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)