Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16
02-092 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 519 51 00
Fax: +48 22 519 55 55

www.coca-colahellenic.pl

NIP: 5242106963

Otwórz się na więcej!

W Coca-Cola HBC zdajemy sobie sprawę że różnorodność możliwości przekłada się na wielokierunkowy rozwój. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie nie tylko różne formy rozpoczęcia kariery w Coca-Cola HBC, lecz także staramy się aktywnie wspierać Cię na uczelniach.

Co dla Ciebie mamy?

Program menedżerski RISE

Program menedżerski RISE skierowany jest do utalentowanych absolwentów, którzy pragną rozpocząć inspirującą karierę i chcą otworzyć się na więcej, aby w przyszłości wyrosnąć na liderów.

Czego możesz się spodziewać w ramach dwuletniego programu RISE?

RISE pozwala połączyć Twoje wyjątkowe cechy z "szytym na miarę" podejściem do rozwoju, dzięki czemu możesz się stale uczyć i rozwijać. Ta dynamiczna praca sprawi, że natychmiast poczujesz wpływ, jaki wywiera ona na Ciebie, jak i na całą firmę. Od początku będziesz odpowiadać za ważne projekty i zadania multidyscyplinarne, a nasi czołowi liderzy będą Cię w tym wspierać i obserwować Twoje postępy. Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać ich mentoring. Przyspiesz tempo swojej wyjątkowej podróży, czerpiąc z wiedzy zgromadzonej przez międzynarodową społeczność uczestników programu i przekraczaj swoje własne granice, aby w przyszłości stać się liderem!

Co decyduje o tym, czy sprawdzisz się jako uczestnik programu menedżerskiego?

Doświadczenie nie jest wymagane, wystarcz, że nie brakuje Ci pasji i pragniesz zdobywać nową wiedzę! Do udziału w programie zapraszamy absolwentów lub studentów ostatniego roku studiów.

https://poland-baltics.coca-colahellenic.com/pl/kariera/program-menedzerski-rise

Jak wygląda rekrutacja do Programu Menedżerskiego RISE?

Aplikacja on-line – wypełnij formularz zgłoszeniowy i załącz CV. Nie zapomnij o podaniu swoich ważnych osiągnięć oraz dodatkowej działalności.

Testy on-line – wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na sesję testów on-line, o czym zostaną powiadomieni drogą telefoniczną lub mailową.

Rozmowa telefoniczna – podczas rozmowy będziemy chcieli lepiej poznać Twoje doświadczenia i umiejętności. Część rozmowy może odbywać się po angielsku.

Assessment Centre – kandydaci, którzy przeszli z sukcesem proces rekrutacji, zaproszeni zostaną na assessment centre, gdzie będą mogli sprawdzić się przy wykonywaniu konkretnych zadań.

Spotkanie rekrutacyjne – ostatnim krokiem do programu jest spotkanie rekrutacyjne z pracownikiem Działu Zarządzania Talentem oraz potencjalnym przełożonym.

Program praktyk i staży dla studentów

Jesteś studentem II, III lub IV roku? Ambitnie planujesz swoją karierę? Szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł rozwijać swoje pasje i zainteresowania? Dołącz do Coca-Cola HBC!

Rekrutacja trwa cały rok w zależności od potrzeb, więc warto śledzić nasze oferty.

Sprawdź dostępne oferty praktyk na: pl.coca-colahellenic.com/pl/kariera/

Co oferujemy?

  • Możliwość zdobycia doświadczenia poprzez realizację samodzielnych zadań.
  • Przekucie wiedzy teoretycznej w praktykę.
  • Współpracę z ekspertami.
  • Możliwość poznania procesów biznesowych i produkcyjnych w największej firmie w branży.
  • Szansę na sprawdzenie się w działaniu przy prawdziwych projektach.
  • Nieograniczony dostęp do Coca-Coli 😊

W jakich działach oferujemy praktyki?

Praktyki w działach: zarządzanie jakością, logistyka, sprzedaż, finanse, produkcja, HR, utrzymanie ruchu, marketing.