Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16
02-092 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 519 51 00
Fax: +48 22 519 55 55

www.coca-colahellenic.pl

NIP: 5242106963

BENEFITY W Coca-Cola HBC Polska

W Coca-Cola dbamy, aby pracownicy byli nie tylko wyposażeni w odpowiednie narzędzia do pracy, ale także by czuli się komfortowo i bezpiecznie. Spójrz jak wiele możemy Ci zaoferować

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Wszyscy pracownicy mają możliwość przystąpić do prywatnej opieki medycznej w Centrum Medycznym ENEL-MED, działającym na terenie całej Polski.

UBEZPIECZEMIE NA ŻYCIE ORAZ NNW

Gwarantujemy Ubezpieczenie NNW oraz dobrowolnie ubezpieczenie na życie

ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH

Pracownicy mają możliwość uzyskać wsparcie finansowe od ZFŚS w trudnych sytuacjach życiowych. Ponadto, posiadamy system kafeteryjny, który umożliwia korzystanie z dofinansowania do licznych ofert z kategorii tj. KULTURA, WAKACJE, SPORT czy REKREACJA

KARTA SPORTOWA

Oferujemy kartę Medicover Sport dla wszystkich pracowników, którzy chcą prowadzić aktywny tryb życia.

DEPUTAT ORAZ ZAKUPY PRACOWNICZE

Co kwartał wręczamy pracownikom deputat. Oprócz tego stale umożliwiamy im dokonywanie zakupów naszych produktów w korzystnych cenach.

ELASTYCZNY CZAS PRACY

Wszyscy pracownicy, których rodzaj wykonywanych obowiązków to umożliwia, mogą korzystać z atrakcyjnych warunków elastycznego czasu pracy. Dostępne opcje to: praca zdalna, rozpoczynanie pracy między 07:00, a 10:00, praca z innych lokacji, krótsze piątki, a nawet praca za granicą!

PROGRAM POMOCY PRACOWNICZEJ

Employee Assistance Program to narzędzie, które oferuje pomoc pracownikom w zarządzaniu wszelkimi sprawami osobistymi lub zawodowymi, które mogą mieć wpływ na ich samopoczucie i wydajność pracy.

DODATKOWE DNI WOLNE

Dbając o zdrowie psychiczne naszych pracowników, a także ich prawo do wypoczynku oferujemy trzy dodatkowe dni wolne, dla wszystkich tych, którzy zaplanują cały swój urlop na dany rok. Ponadto, wręczamy dodatkowe dni wolne tym, którzy pracują u nas powyżej 5 lat.

PROGRAMY ROZWOJOWE

Chcemy stwarzać naszym pracownikom nieustanne pole do rozwoju, dlatego prowadzimy programy podnoszące ich kwalifikacje oraz umożliwiające sukcesje. Wspieramy ścieżkę kariery pracowników przez Indywidualne Plany Rozwojowe.

PREMIE ZA WYNIKI

W zależności od wyników i zajmowanego stanowiska nasi pracownicy otrzymują premie miesięczne lub roczne.

OWOCE I NAPOJE

Nasze biura oferują nie tylko świeże owoce, wolnodostępne zimne napoje w szkle, ale także pyszną kawę COSTA COFFEE.