Dane kontaktowe

Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16
02-092 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 519 51 00
Fax: +48 22 519 55 55

www.coca-colahellenic.pl

NIP: 5242106963

Poznaj nas

Zapewne nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem, jeśli powiemy, że zajmujemy się produkcją, sprzedażą i dystrybucją takich napojów, jak Coca-Cola, Coca-Cola Zero Cukru, Coca-Cola Cherry czy Coca-Cola Lime.

A czy wiesz, że produkujemy także takie napoje jak:  Sprite, Fanta, Kinley Tonic, napoje izotoniczne Powerade, soki, nektary i napoje owocowe Cappy, wody mineralne Kropla Beskidu i Kropla Delice, napoje energetyzujące Burn i Monster Energy oraz herbaty mrożone Fuze Tea? Być może zastanawia Cię słowo Hellenic (HBC – Hellenic Bottling Company) w naszej nazwie i nie jesteś pewien, czy masz do czynienia ze znaną na całym świecie marką Coca-Cola? Oczywiście, że tak!

System Coca-Cola w Polsce

tworzą dwie firmy: Coca-Cola HBC Polska i Coca-Cola Poland Services Sp. z o.o. i. Każda jest odpowiedzialna za inny obszar działania. Dowiedz się, jakimi działaniami zajmują się obie firmy:

Coca-Cola HBC Polska

Odpowiedzialna jest za:

 • infrastrukturę i produkcję
 • sprzedaż i dystrybucję
 • działania marketingowe BTL
 • obsługę klientów i konsumentów
 • promocje konsumenckie
 • PR korporacyjny Coca-Cola HBC i CSR

Coca-Cola Poland Services

Odpowiedzialna jest za:

 • reklamę i kontakty z mediami
 • działania PR dla poszczególnych marek
 • promocje konsumenckie
 • wprowadzanie nowych produktów
 • działania marketingowe
 • PR korporacyjny

Czy wiesz, że?

Coca-Cola HBC Polska jest częścią Coca-Cola Hellenic Bottling Company, jednego z największych na świecie i największego w Europie rozlewcy napojów The Coca-Cola Company. Grupa Coca-Cola HBC działa w 28 krajach i obsługuje ponad 581 mln konsumentów. Spółka będąca właścicielem grupy, Coca-Cola HBC AG, ma siedzibę w Szwajcarii i jest notowana na giełdzie w Londynie (London Stock Exchange) oraz równolegle (tzw. secondary listing) na giełdzie w Atenach.

Co nas wyróżnia?

ROZWÓJ

Działamy na konkurencyjnym rynku, dlatego cały czas rozwijamy się. Dbamy też o rozwój pracowników, zapewniając im podnoszenie kwalifikacji i nabywanie umiejętności poprzez udział w szkoleniach i kursach. Kierujemy się zasadą 70-20-10. 70% czasu – nauka przez udział w projektach, 20% – coaching i mentoring, 10% – to szkolenia i szereg programów rozwojowych.

LEADERSHIP

W Coca-Cola HBC Polska wdrożyliśmy model rozwoju przywództwa Leadership Pipeline. Promujemy talenty wewnątrz firmy, wspierając aspiracje i plany na rozwój kariery naszych pracowników.

INNOWACJA

Pozycja lidera rynku zobowiązuje. Naszą dumą jest to, że mimo wielu lat tradycji, ciągle rozwijamy się i wdrażamy innowacje. Nasi pracownicy mogą brać udział w ciekawych projektach i realizować ambitne zadania, pracując z topowymi markami. Dzięki skali działalności, pracownicy mogą realizować projekty pomiędzy działami, a także międzynarodowe w Grupie Hellenic.

WARTOŚCI

Działamy w oparciu o wartości, które są dla nas ważne. Wcielamy je w życie w codziennych relacjach z naszymi klientami, pracownikami i dostawcami. Nasze wartości to: wiarygodność, doskonałość, nauka i rozwój, troska o naszych pracowników, wspólne działanie, wspólny sukces z klientami. Zależy nam, żeby osoby, które z nami pracują podzielały wartości, którymi się kierujemy.

SPORT,  PASJE I RODZINA

Promujemy aktywny tryb życia, wspierając wiele globalnych i lokalnych inicjatyw sportowych, w których biorą udział również nasi pracownicy, jak chociażby: Coca-Cola Cup, Maraton Wrocławski, Cracovia Maraton, Maraton Warszawski, Poznań Maraton i wiele innych. Organizujemy także imprezy dla całych rodzin, takie jak turniej narciarski o Puchar Kropli Beskidu w Tyliczu czy turniej piłkarski Coca-Cola Hellenic Cup.

BENEFITY I CSR

Nasi pracownicy są objęci ubezpieczeniem NNW, a także korzystają z opieki medycznej i otrzymują napoje. Więcej dowiesz się w zakładce „Benefity”
Jesteśmy społecznie odpowiedzialni, co jest ważne dla naszych pracowników. Włączamy się w akcje mające na celu ochronę zdrowia. Dbamy między innymi o zasoby wodne, energię i klimat, a także zajmujemy się recyklingiem.

Ostatnie wpisy dla Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (22)