Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16
02-092 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 519 51 00
Fax: +48 22 519 55 55

www.coca-colahellenic.pl

NIP: 5242106963

Poznaj nas

Poznaj nas

Zapewne nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem, jeśli powiemy, że zajmujemy się produkcją, sprzedażą i dystrybucją takich napojów, jak Coca-Cola czy Coca-Cola Zero Cukru.

A czy wiesz, że produkujemy także takie napoje jak:  Sprite, Fanta, Kinley Tonic, soki, nektary i napoje owocowe Cappy, wody mineralne Kropla Beskidu i Kropla Delice, napoje energetyzujące Burn i Monster Energy oraz herbaty mrożone Fuze Tea? W naszym portfolio posiadamy również kawy COSTA COFFEE oraz ofertę alkoholi premium.

Być może zastanawia Cię słowo Hellenic (HBC – Hellenic Bottling Company) w naszej nazwie i nie jesteś pewien, czy masz do czynienia ze znaną na całym świecie marką Coca-Cola? Oczywiście, że tak!

Coca-Cola HBC Polska jest częścią Coca-Cola Hellenic Bottling Company, jednego z największych na świecie i największego w Europie rozlewcy napojów The Coca-Cola Company. Grupa Coca-Cola HBC działa w 28 krajach i obsługuje ponad 581 mln konsumentów. Spółka będąca właścicielem grupy, Coca-Cola HBC AG, ma siedzibę w Szwajcarii i jest notowana na giełdzie w Londynie (London Stock Exchange) oraz równolegle (tzw. secondary listing) na giełdzie w Atenach.

System Coca-Cola w Polsce

tworzą dwie firmy: Coca-Cola HBC Polska i Coca-Cola Poland Services Sp. z o.o. i. Każda jest odpowiedzialna za inny obszar działania. Dowiedz się, jakimi działaniami zajmują się obie firmy:

Coca-Cola HBC Polska

Odpowiedzialna jest za:

 • infrastrukturę i produkcję
 • sprzedaż i dystrybucję
 • działania marketingowe BTL
 • obsługę klientów i konsumentów
 • promocje konsumenckie
 • PR korporacyjny Coca-Cola HBC i CSR

Coca-Cola Poland Services

Odpowiedzialna jest za:

 • reklamę i kontakty z mediami
 • działania PR dla poszczególnych marek
 • promocje konsumenckie
 • wprowadzanie nowych produktów
 • działania marketingowe
 • PR korporacyjny

Co nas wyróżnia?

ROZWÓJ

Działamy na konkurencyjnym rynku, dlatego cały czas rozwijamy się. Dbamy też o rozwój pracowników, zapewniając im podnoszenie kwalifikacji i nabywanie umiejętności poprzez udział w szkoleniach i kursach. Kierujemy się zasadą 70-20-10. 70% czasu – nauka przez udział w projektach, 20% – coaching i mentoring, 10% – to szkolenia i szereg programów rozwojowych.

LEADERSHIP

W Coca-Cola HBC Polska wdrożyliśmy model rozwoju przywództwa Leadership Pipeline. Promujemy talenty wewnątrz firmy, wspierając aspiracje i plany na rozwój kariery naszych pracowników.

INNOWACJA

Pozycja lidera rynku zobowiązuje. Naszą dumą jest to, że mimo wielu lat tradycji, ciągle rozwijamy się i wdrażamy innowacje. Nasi pracownicy mogą brać udział w ciekawych projektach i realizować ambitne zadania, pracując z topowymi markami. Dzięki skali działalności, pracownicy mogą realizować projekty pomiędzy działami, a także międzynarodowe w Grupie Hellenic.

WARTOŚCI

Działamy w oparciu o wartości, które są dla nas ważne. Wcielamy je w życie w codziennych relacjach z naszymi klientami, pracownikami i dostawcami. Nasze wartości to: wiarygodność, doskonałość, nauka i rozwój, troska o naszych pracowników, wspólne działanie, wspólny sukces z klientami. Zależy nam, żeby osoby, które z nami pracują podzielały wartości, którymi się kierujemy.

SPORT,  PASJE I RODZINA

Promujemy aktywny tryb życia, wspierając wiele globalnych i lokalnych inicjatyw sportowych, w których biorą udział również nasi pracownicy, jak chociażby: Coca-Cola Cup, Maraton Wrocławski, Cracovia Maraton, Maraton Warszawski, Poznań Maraton i wiele innych. Organizujemy także imprezy dla całych rodzin, takie jak turniej narciarski o Puchar Kropli Beskidu w Tyliczu czy turniej piłkarski Coca-Cola Hellenic Cup.

CSR

Nasze podejście do zrównoważonego rozwoju - naszym celem jest minimalizowanie naszego wpływu na środowisko. Priorytetem jest redukcja wody potrzebnej do wyprodukowania jednego litra naszych napojów, recykling odpadów oraz zmniejszenia zapotrzebowania na energię, co ma bezpośredni wpływ na redukcję emisji CO2 do atmosfery.
Nasz wpływ na społeczeństwo – angażujemy się w działania służące naszym sąsiadom - lokalnym społecznościom, gdzie wspieramy lokalne działania w postaci inicjatyw obywatelskich, czy projektów organizacji pozarządowych.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (49)