Dane kontaktowe

CMC Poland Sp. z o.o.

Piłsudskiego 82
42-400 Zawiercie
śląskie, Polska

NIP: 6490001173

Poszukujemy ambitnych, utalentowanych ludzi, którzy podzielają nasze wartości. Wierzymy, że kluczem do sukcesu CMC są pracownicy, dlatego też w każdym obszarze naszej działalności zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów. Zaangażowanie pracowników oraz przestrzeganie zasad etyki w naszej firmie przekłada się na osiągnięcia i sukcesy CMC. Jeżeli profil naszej firmy jest dla Ciebie interesujący zapraszamy do udziału w otwartych procesach rekrutacyjnych.

ETAP 2

Analiza

Dziękujemy za Twoje zaangażowanie i poświęcony czas, teraz nasza kolej, aby przeanalizować przesłane przez Ciebie dokumenty. Jeśli Twoje doświadczenie zawodowe i kompetencje spełniają nasze oczekiwania skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy czas i miejsce spotkania rekrutacyjnego.

ETAP 3

Spotkanie

Wybranych kandydatów zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne. Rozmowa jest okazją, abyśmy mogli lepiej się poznać. Zaangażujemy w to spotkanie naszych specjalistów działu HR i przedstawiciela pionu, do którego szukamy pracownika.

ETAP 4

Informacja zwrotna

Każdy kandydat, który uczestniczył w rozmowie rekrutacyjnej otrzymuje od nas informację zwrotną niezależnie od wyniku procesu.

ETAP 5

Powitanie

Zaimponowałeś nam! Pozytywna informacja zwrotna oznacza rozpoczęcie współpracy z nami – witamy w CMC Poland! Poznaj swój zespół, kulturę organizacyjną CMC i  pokaż zaangażowanie, na którym warto polegać.