Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Cloudity sp. z o.o.

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.cloudity.pl

NIP: 9512379071

Rekrutacja do Cloudity

Pierwszym etapem poszukiwań nowych talentów jest publikacja ogłoszenia na kilku portalach rekrutacyjnych. Prosimy Cię o dołączenie swojego CV i wypełnienie krótkiego formularza opartego o platformę Salesforce – potężne narzędzie, dzięki któremu rekrutacja przebiega szybko i jest prawie całkowicie zautomatyzowana.

ETAP 1

Screening

Po upływie mniej więcej pięciu dni roboczych – gdy otrzymamy już sporo życiorysów, z których możemy wybierać – nasi specjaliści od HR rozpoczynają pierwszy screening. Telefonicznie kontaktujemy się z kandydatami, którzy spełniają nasze wymagania i rozmawiamy z nimi przez około pół godziny. W tym czasie przyglądamy się doświadczeniu zawodowemu danego kandydata, sprawdzamy jego dopasowanie do naszej kultury organizacyjnej oraz pytamy o dostępność i okres wypowiedzenia w obecnej firmie, jak też oczekiwania finansowe czy preferowany typ umowy.

ETAP 2

Test

Jeśli jesteś programistą, po screeningu zostaniesz mailowo poproszony o wypełnienie testu na platformie devskiller.com, dzięki czemu będziemy mogli ocenić Twoje umiejętności z zakresu programowania obiektowego. Gdy osiągniesz wynik 75% lub lepszy, zaprosimy Cię na rozmowę w naszym biurze w Zebra Tower w Warszawie. Staramy się znaleźć taki termin, który będzie pasował zarówno nam, jak i Tobie – możemy umówić się na interview zarówno rano, jak i w porze lunchu czy wieczorem.

ETAP 3

Rozmowa kwalifikacyjna

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej juniorzy i kandydaci średniego szczebla, rozmawiają z HR managerem oraz poznają swoich przyszłych przełożonych i team leaderów. Jeśli aplikujesz na stanowisko konsultanta biznesowego, dostaniesz zadanie, na realizację którego będziesz mieć około tygodnia. Ma ono sprawdzić twoje umiejętności, a także pokazać na czym, w dużym uproszczeniu, będzie polegać twoja praca w Cloudity. Otrzymasz dostęp do instancji Salesforce, a celem zadania będzie stworzenie niewielkiej aplikacji.

ETAP 4

Prezentacja

Kolejnym etapem jest prezentacja zadania po angielsku przed HR managerem i team leaderem, podczas której odpowiesz na pytania związane ze stworzoną przez ciebie aplikacją. Kandydaci z większym doświadczeniem odwiedzają nas dwa razy – najpierw rozmawiają z HR managerem i swoim przyszłym team leaderem, a w drugim etapie rekrutacji zawsze bierze udział przedstawiciel zarządu firmy. Jeśli ubiegasz się o pracę w dziale sprzedaży, poznasz naszego CEO, jeśli zaś aplikujesz do delivery – na spotkaniu będzie obecny nasz CTO.

ETAP 5

Feedback

W ciągu pięciu dni roboczych otrzymasz informację zwrotną i to niezależnie od wyniku rekrutacji. Jeśli zdecydujemy się nawiązać z tobą współpracę, wyślemy ci umowę przedwstępną w formie e-dokumentu, który możesz podpisać na ekranie swojego smartfona za pośrednictwem aplikacji internetowej Scrive. Chętnie korzystamy z wszelkiego rodzaju nowinek technologicznych, dzięki czemu proces rekrutacji się nie dłuży – możesz dołączyć do naszego zespołu już w trzy tygodnie od wysłania CV!

ETAP 6

Witaj na pokładzie!

Gdy już podpiszesz e-dokument, członek naszego działu HR skontaktuje się z tobą i oficjalnie powita w naszych szeregach.

Gratulacje! Właśnie zostałeś częścią Cloudity!