Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Cloudity sp. z o.o.

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.cloudity.pl

NIP: 9512379071

elastyczne godziny pracy

Zależy nam na Twojej efektywności, nie na godzinach spędzonych przy biurku. W Cloudity masz gwarantowany jeden dzień pracy zdalnej tygodniowo. Jeśli masz inne potrzeby, zawsze możesz porozmawiać o nich z Team Leaderem.

ciekawe projekty i zgrany zespół

Pracujemy dla klientów z wielu krajów i branż. Lubisz podróżować i spotykać się z ludźmi, a może wolisz pracę na miejscu i najlepiej czujesz się z kawą przy biurku? W Cloudity się odnajdziesz!

pełne wsparcie przełożonych

Wierzymy w spłaszczoną hierarchię – menedżerowie umieją słuchać i wspierają członków swoich teamów! Jeśli pojawiają się niejasności czy problemy, staramy się rozwiązywać je od razu. Zależy nam na jak najlepszej atmosferze w zespołach projektowych.

opieka medyczna

Dzięki pakietowi Lux Med VIP zapomnisz o kolejkach i przekonasz się, co to znaczy być pacjentem premium :)

dofinansowanie karty MultiSport

Siłownia, basen, pilates? A może taniec, badminton lub ścianka wspinaczkowa? Dzięki karcie MultiSport możesz realizować się w swojej ulubionej dyscyplinie sportowej na terenie całego kraju.

certyfikacja Salesforce

Chcesz być certyfikowanym specjalistą Salesforce? Zdaj egzamin za pierwszym podejściem, a nie zapłacisz za niego – Cloudity sfinansuje Ci certyfikację. Niektórzy nasi specjaliści mają na koncie nawet kilkanaście certyfikatów!