Dane kontaktowe

Fresenius Kabi

R. Kocha 1
55-330 Błonie
dolnośląskie, Polska

NIP: 8991001794

Jak wygląda rekrutacja?

ETAP 1

Aplikacja

Kandydaci mogą aplikować na 2 sposoby:

  1. Wszystkie aktualne oferty znajdują się na Pracuj.pl w zakładce „Oferty Pracy”. Kandydaci są proszeni o załączenie CV oraz wypełnienie krótkiego formularza zawierającego dodatkowe pytania dotyczące m.in doświadczenia, motywacji, wymagań finansowych czy dostępności.
  2. Poprzez stronę internetową gdzie znajdują się dane kontaktowe do działu HR. https://www.fresenius-kabi.com/pl/praca/kontakt-z-dzialem-hr

ETAP 2

Selekcja

Po zaaplikowaniu, CV kandydata trafia do pracownika działu HR odpowiedzialnego za dany proces rekrutacyjny. Pracownik dokonuje wstępnej selekcji aplikacji i przesyła wybrane CV do Kierownika działu zlecającego rekrutację. Kierownik akceptuje wybrane aplikacje i przekazuje informację zwrotną o kandydatach do działu HR.

ETAP 3

Rozmowy Rekrutacyjne

Gdy CV kandydata zostanie już pozytywnie rozpatrzone przez pracownika działu HR oraz Kierownika działu to następuje kontakt telefoniczny ze strony pracownika działu HR.

W zależności od stanowiska przewidujemy wstępną rozmowę telefoniczną oraz jeden lub dwa etapy spotkań rekrutacyjnych. Na spotkaniach rekrutacyjnych obecny jest pracownik działu HR i potencjalny przełożony. Spotkania rekrutacyjne są przeprowadzane w formie wywiadów biograficznych i kompetencyjnych, a czasem w formie case study.

ETAP 4

Informacja Zwrotna

Po spotkaniach rekrutacyjnych kandydat otrzymuje informację zwrotną. Odpowiedź pozytywna wiąże się ze złożeniem konkretnej oferty pracy. Jeżeli kandydat zaakceptuje ofertę to obie strony podpisują list intencyjny potwierdzający uzgodnione warunki.

W przypadku odpowiedzi negatywnej kandydat otrzymuje wiadomość mailową wraz z krótkim uzasadnieniem podjętej decyzji.

ETAP 5

Rozpoczęcie pracy oraz wdrożenie

Witamy! Teraz rozpoczyna się proces wdrożenia…