Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Fresenius Kabi

R. Kocha 1
55-330 Błonie
dolnośląskie, Polska

NIP: 8991001794

Jak wygląda rekrutacja?

ETAP 1

Aplikacja

Zgłoszenie swojej kandydatury może się odbyć na dwa sposoby:

  1. Zachęcamy kandydatów do aplikowania poprzez serwis rekrutacyjny Pracuj.pl: Wszystkie aktualne oferty znajdują się w zakładce „Oferty Pracy”. Kandydatów prosimy o załączenie CV oraz wypełnienie krótkiego formularza, zawierającego dodatkowe pytania m.in o doświadczenie, kompetencje, wymagania finansowe czy dyspozycyjność.
  2. Kandydatom umożliwiamy również bezpośredni kontakt z działem HR. Na stronie internetowej https://www.fresenius-kabi.com/pl/praca/kontakt-z-dzialem-hr znajdują się dane kontaktowe do pracowników odpowiedzialnych za proces rekrutacji.

ETAP 2

Selekcja / Kontakt z kandydatem

W dalszym etapie życiorys kandydata trafia do Rekrutera, odpowiedzialnego za dany proces rekrutacyjny. Rekruter dokonuje selekcji aplikacji, a następnie przesyła aplikacje wybranych kandydatów do Kierownika działu, który decyduje, którzy kandydaci kwalifikują się do wstępnej telefonicznej rozmowy rekrutacyjnej.

W następnym etapie Rekruter kontaktuje się z wybranymi osobami w celu przeprowadzania wstępnej telefonicznej rozmowy rekrutacyjnej, po której przesyła aplikacje wybranych kandydatów (wraz z notatką zawierającą komentarze) do Kierownika działu, który ostatecznie decyduje, których kandydatów zaprosić na spotkanie rekrutacyjne.

ETAP 3

Spotkania rekrutacyjne

Osoby zakwalifikowane do kolejnego etapu uczestniczą  w rozmowie rekrutacyjnej, która odbywa się  na terenie firmy, zlokalizowanej w Błoniu, lub online – poprzez aplikację Teams. Każde zaproszenie jest potwierdzane wiadomością email.

W zależności od stanowiska przewidujemy jeden lub dwa etapy rozmów rekrutacyjnych, podczas których  obecny jest Rekruter i potencjalny przełożony. Spotkania rekrutacyjne są przeprowadzane w formie wywiadów biograficznych i kompetencyjnych, a czasem w formie case study.

ETAP 4

Informacja Zwrotna

Po spotkaniach rekrutacyjnych kandydat otrzymuje informację zwrotną. Odpowiedź pozytywna wiąże się ze złożeniem konkretnej oferty pracy. Jeżeli kandydat zaakceptuje ofertę, obie strony podpisują list intencyjny, który zawiera uzgodnione wcześniej warunki pracy.

W przypadku odpowiedzi negatywnej kandydat otrzymuje wiadomość mailową wraz z krótkim uzasadnieniem podjętej decyzji. Do każdej osoby trafi informacja o zakończeniu procesu rekrutacyjnego.

ETAP 5

Rozpoczęcie pracy oraz wdrożenie

Witamy! Teraz rozpoczyna się proces wdrożenia…