Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Fresenius Kabi

R. Kocha 1
55-330 Błonie
dolnośląskie, Polska

NIP: 8991001794

Benefity

Konkurencyjne wynagrodzenie

Większość stanowisk w naszej firmie jest objętych systemami premiowymi. Ponadto co roku analizujemy i regulujemy wynagrodzenia pracownicze w odniesieniu do występujących na rynku pracy.

Caring For Life

Oferujemy i współfinansujemy 5 pakietów opieki medycznej o różnorodnym szerokim zakresie. Pracownicy mają także możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach opieki medycznej dla partnerów oraz dzieci.

Regularnie zapewniamy świeże owoce dla wszystkich pracowników.

Równowaga między pracą a życiem prywatnym

Na większości stanowisk nasi pracownicy mają możliwość skorzystania z ruchomego / elastycznego czasu pracy który umożliwia rozpoczęcie pracy między godziną 6:00 a 9:00. Dodatkowo w celu poprawienia zadowolenia naszych pracowników na wielu stanowiskach umożliwiamy pracę zdalną

Rozwój / Szkolenia

W naszej firmie dbamy o rozwój pracowników. Każdy pracownik ma możliwość uzyskania dofinansowania do studiów, kursów czy szkoleń. Zainteresowani podnoszeniem kompetencji językowych mogą również uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach z języka angielskiego odbywających się na terenie Firmy.

Posiłki w zakładowej kantynie

Staramy się prowadzić zdrowy tryb życia, jedząc regularnie, jednak codzienne gotowanie jest bardzo pracochłonne. U nas nie musisz się tym martwić Mamy kantynę, gdzie serwujemy różnorodne kanapki i ciepłe posiłki w wersji standardowej i fit. Pracownicy mają również możliwość zamówienia cateringu dietetycznego w bardzo atrakcyjnej cenie. Wszystkie posiłki są dofinansowane przez Pracodawcę.

Ubezpieczenia

Nasi pracownicy są uprawnieni do korzystania z grupowego programu ubezpieczeń na życie, obejmującego 3 warianty. Taki benefit przysługuje również ich członkom rodziny (partnerzy/ dzieci).

Program oszczędnościowy

W celu ułatwienia naszym pracownikom oszczędzania swoich środków finansowych, prowadzimy  Kasę Zapomogowo-Pożyczkową, która pomaga pracownikom w zarządzaniu finansami oraz uprawnia do bezprocentowych pożyczek.

Program sportowy

Pracownicy mają możliwość skorzystać z dofinansowanej z ZFŚS karty Multisport i z ok. 4000 najlepszych obiektów sportowych w całej Polsce, oferujących m.in. baseny, siłownie, squash, sauny, parki linowe, ściany wspinaczkowe czy zajęcia ze sportów walki, spinningu oraz wielu innych. Partnerzy oraz dzieci naszych pracowników również są uprawnieni do skorzystania z bogatej oferty sportowej.

Równocześnie oferujemy naszym pracownikom możliwość dołączenia do drużyny piłkarskiej Fresenius United oraz regularnie starty w corocznym Biegu Firmowym oraz wielu innych imprezach sportowych.

Świadczenia socjalne

W Clinico Medical funkcjonuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych. Ze środków funduszu finansujemy bony świąteczne dla pracowników, wczasy pod gruszą, bilety do teatru czy kina, kolonie letnie oraz paczki  mikołajkowe dla dzieci pracowników.

Market przed Bramą

Tylko u nas codziennie pomiędzy 13 a 15 zakupisz świeże warzywa i owoce prosto z lokalnych farm oraz domowe kanapki oraz ciasta.

Imprezy Integracyjne

Coroczna wielka impreza integracyjna jest ważnym punktem w kalendarzu naszej Firmy. Ostatnia odbyła się na Stadionie Miejskim, gdzie uczestniczyło 1100 pracowników.

PPE - Pracowniczy Program Emerytalny

Poważnie myślimy o przyszłości naszych pracowników, dlatego dajemy im możliwość skorzystania z Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE).  Jako pracodawca, co miesiąc przekazujemy 4,3% wynagrodzenia brutto danego pracownika na jego przyszłą emeryturę, co nie zmniejsza wynagrodzenia.  Pracownik ponosi tylko koszt podatku od kwoty wpłacanej przez pracodawcę.