Dane kontaktowe

Claudie design

Siemianicka 55
55-120 Oborniki Śląskie
śląskie, Polska
Telefon: 71 310 35 84
[email protected]

NIP: 9151800223

O nas

CLAUDIE design jest producentem wysokiej klasy krzeseł tapicerowanych.  To firma rodzinna istniejącą od 1979 roku z siedzibą w Obornikach Śląskich. Dzięki pasji założyciela firmy produkty, które dziś tworzymy są unikatowym połączeniem wysokiej jakości, niebanalnych form oraz wiedzy i doświadczenia zdobywanego przez kolejne pokolenie. Pragniemy przywrócić wartość i znaczenie krzesła w naszym życiu. Bo wygodne krzesło ma przełożenie na jakość naszego życia, zdrowia, na postrzeganie tego, co nas otacza. Krzesła tworzą naszą przestrzeń oraz wpływają na to, jak się czujemy w danym wnętrzu.

Zapewniamy przy tym naszym klientom profesjonalne zaplecze produkcyjne, wiedzę i kompetencje. Pozwalają nam one oferować kompletną obsługę, począwszy od konstrukcji po sam zakup produktów.

Dzięki inwestycjom w nowoczesne technologie oraz stałemu gromadzeniu wiedzy szybko osiągnęliśmy silną pozycję na rynku. Dynamiczny rozwój, w połączeniu z nieprzerwaną troską o wysoką jakość sprawiają, że stale poszerzamy sieć współpracy, pozyskując nowych Partnerów na terenie całego świata i Polski.

Dlaczego warto z nami pracować?

Wierzymy, że ludzie są największym potencjałem każdej organizacji, a ich pasja, zaangażowanie i umiejętności tworzą sukces firmy. Każdy pracownik jest na swój sposób wyjątkowy i wzbogaca naszą organizację swoją osobowością, umiejętnościami oraz perspektywą postrzegania świata.

 Oferujemy szeroki zakres możliwości kariery w naszej firmie – od stanowisk produkcyjnych poprzez stanowiska kierownicze. Najistotniejsze prace nadal wykonywane są u nas ręcznie pod okiem mistrzów rzemiosła. Dzięki temu nasza firma, zachowując wizerunek niezawodnego rzemieślnika, przebyła drogę od cenionego lokalnego zakładu stolarskiego do przedsiębiorstwa działającego w Polsce i zagranicą, zatrudniającego ponad 200 osób i wyposażającego w tapicerowane krzesła sieci sklepów meblowych, hoteli i restauracji.

Jak wygląda rekrutacja?

1 etap: analiza dokumentów
2 etap: rozmowa telefoniczna
3 etap: spotkanie rekrutacyjne
4 etap: informacja zwrotna
5 etap: WITAMY W NASZYM ZESPOLE! 😊