Dane kontaktowe

Claire's Poland Sp z o.o.

Zlota 59
00-120 Warszawa
mazowieckie, Polska

claires.referrals.selectminds.com/poland

NIP: 7010248432

Claire’s tworzy wspomnienia: weź udział w ich tworzeniu

Przez ponad 40 lat wspólnej historii firma Claire’s rosła i rozwijała się wraz z naszymi klientkami i ich rodzinami. Towarzyszymy im od pokoleń, pomagając w tworzeniu wspomnień, zabawie i wywoływaniu uśmiechu na twarzy. Nasze klientki i oddani pracownicy ukształtowali Claire’s jako globalną markę, charakteryzującą się duchem dobrej zabawy i dysponującą 9000 sklepów – i za to ich kochamy. Nasza bogata historia tworzenia wspomnień poprzez wrażenia zapewniane w naszych sklepach obejmuje ważne momenty w życiu wielu osób – od pierwszego zabiegu przekłuwania uszu, przez niezapomniane przyjęcie urodzinowe i spotkanie z gwiazdą, po przeżycie szaleństwa zakupów, tak charakterystyczne dla Claire’s!

Bogactwo historii: bądź jej częścią...

Większość spotkanych przez Ciebie osób przekłuła uszy w Claire’s lub zna osobę, która poddała się u nas zabiegowi, ponieważ przekłuliśmy już ponad 100 milionów uszu! Tworzymy wspomnienia! U wielu osób przywołujemy barwne wspomnienia pełnej zabawy młodości: gumki-owijki i siatkowe­ rękawiczki w latach 80., gumowe bransoletki i neonowe spódniczki baletnicy w latach 90., obroże w okolicy roku 2000 oraz zabawki z pianki i kokardy JoJo obecnie… Tworzymy wspomnienia!

Krótko mówiąc, dziewczyny na całym świecie uwielbiają Claire’s. Znajomość marki na naszych głównych rynkach sięga ponad 90%, a ponad 80% dziewcząt zgadza się, że Claire’s to dobra zabawa, moda i niezawodny sposób na uśmiech!

Claire’s Cares: Pomóż nam informować o zobowiązaniach marki Claire’s…

Nasze szczere zobowiązania wobec naszych klientów i ich rodzin to fundament wszystkiego, co robimy w Claire's: od naszej wyższej kadry kierowniczej na poziomie globalnym po twarze naszej marki, czyli naszych sprzedawców.

 • Zawsze będziemy starać się wywołać uśmiech na Waszych twarzach dzięki naszym zabawnym, unikalnym produktom.
 • Uczciwość będzie podstawą wszystkiego, co robimy – będziemy szczerzy, przyzwoici i konsekwentni.
 • Zawsze będziemy dbać o Wasze bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Żaden produkt nie trafi na nasze półki bez upewnienia się, że jest zgodny z wszelkimi przepisami. Wolelibyśmy, aby nasz produkt był bezpieczny niż pierwszy na rynku.
 • Będziemy promować pewność siebie, uprzejmość i przyjaźń.
 • Będziemy promować różnorodność i równość.
 • Nie będziemy zmieniać wyglądu ciał dziewczyn w naszych materiałach graficznych. Wierzymy w prawdziwe dziewczyny oraz zdrowe i realistyczne standardy piękna.
 • Będziemy wspierać sprawy ważne dla Was. W ciągu ostatnich 5 lat zgromadziliśmy i przekazaliśmy­ ponad 14 milionów dolarów organizacjom charytatywnym zajmującym się sprawami takimi jak choroby dziecięce, dobro dzieci, upodmiotowienie dziewcząt oraz walka z zastraszaniem i nękaniem.

Standardy bezpieczeństwa produktów Claire's nie mają sobie równych – pomóż to rozgłaszać...

 • Wszystkie nasze produkty są badane i testowane, aby upewnić się, że spełniają standardy bezpieczeństwa.
 • Mamy dwa specjalistyczne zespoły technologów zajmujących się bezpieczeństwem produktów.
 • Nasza biżuteria jest testowana pod kątem zawartości niklu, kadmu, ftalanów i ołowiu.
 • Nasze dodatki są zgodne z przepisami dotyczącymi ftalanów i barwników azowych.
 • Nasze kosmetyki są kontrolowane przez dwóch niezależnych wykwalifikowanych ekspertów ds. bezpieczeństwa kosmetyków i zanim trafią na nasze półki poddawane są rygorystycznym analizom i ocenom.
 • Uszy klientów przekłuwane są naszymi kolczykami do przekłuwania uszu, a nie przyrządem.
 • Nasze kolczyki do przekłuwania uszu są sterylne aż do otwarcia opakowania w miejscu przeprowadzania zabiegu.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)