Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Citi Handlowy

Senatorska 16
00-923 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.citibank.pl/poland/career/index.htm

NIP: 5260300291

Krótko o nas:

Jesteśmy bankiem, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów. Citi Handlowy powstał z połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. - najstarszego komercyjnego banku w Polsce i Citibank (Poland) S.A. Tak właśnie, w marcu 2001 roku, narodziła się jedna z najsilniejszych instytucji finansowych w naszym kraju, która stanowi integralną część grupy Citi - wiodącej globalnej instytucji finansowej, prowadzącej około 200 milionów rachunków i działającej w ponad 160 krajach i jurysdykcjach. Citi obsługuje klientów indywidualnych, korporacyjnych, rządowych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.

Dołącz do Citi Handlowy, aby:

Uwolnić swój potencjał

Rozpoznajemy i dbamy o talenty. Stawiamy przy tym na innowacyjność – dzięki wdrażaniu najnowszych trendów w bankowości łączymy możliwości rozwoju naszych pracowników z wykorzystaniem nowych technologii.

Mieć wpływ na rzeczywistość

Mamy wysokie poczucie społecznej odpowiedzialności Banku. Największe w kraju programy społeczne realizujemy razem m.in. za pośrednictwem Fundacji im. Leopolda Kronenberga działającej przy Citi Handlowy. Nasi pracownicy dzielą się z nami swoimi pomysłami, jak pomagać lokalnym społecznościom.

Rozwijać profesjonalną sieć relacji i kontaktów

Jesteśmy międzynarodowym zespołem. Cenimy i wspieramy różnorodność. Poznasz u nas osoby o różnym pochodzeniu i reprezentujące odmienne kręgi kulturowe. Współpracujemy ze sobą każdego dnia, bo mamy wspólny cel - zapewnienie najlepszej jakości obsługi Klientom.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (38)