Dane kontaktowe

Circle K Business Centre (Shared Service Centre)

Puławska 145
02-715 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5213734935

Poznaj nas

Firma Circle K (przed 1 kwietnia 2016 r.: Statoil Fuel & Retail Polska) obecna jest na polskim rynku od 1992 r. i prowadzi sieć 350 stacji paliw na terenie całej Polski. Sieć ta obejmuje flagowe stacje własne, stacje segmentu ekonomicznego oraz stacje franczyzowe. Od 2012 r. właścicielem spółki Circle K jest kanadyjska firma Alimentation Couche-Tard Inc.(Couche-Tard), jedna z największych na świecie firm działających w obszarze handlu detalicznego, w formacie convenience. Prowadzi ona działalność w Ameryce Północnej, Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. Firma posiada na świecie około 12 000 sklepów typu convenience i stacji paliw oraz zatrudnia ponad 100 000 pracowników. Akcje Alimentation Couche –Tard notowane są na giełdzie w Toronto (TSE).

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://corpo.couche-tard.com/en/

Naszym celem jest szybka i przyjazna obsługa, zgodnie z założeniami naszej misji - „Let’s make it easy, so folks can take it easy”. Ułatwianie spraw jest dla nas celem we wszystkich obszarach naszej działalności. Różne stanowiska pracy w biurze służą wspieraniu funkcjonowania stacji i zapewnianiu szybkiej i przyjaznej obsługi klienta.

W Polsce funkcjonują obecnie dwie spółki:

  • Circle K Polska Sp. z o.o.  to wszystkie nasze polskie stacje paliwowe, jak również biuro – Support Office. Biuro obejmuje zakresem swojej działalności najróżniejsze funkcje mające na celu usprawnienie funkcjonowania, wsparcie i rozwój stacji Circle K na terenie naszego kraju, oferując możliwości kariery w różnych departamentach: od Działu Operacyjnego, przez Rozwój Sieci, Sprzedaż, Marketing, dział Zakupów, dział Personalny lub Finansowy.
     
  • Circle K Business Centre Poland Sp. z o.o. należy do naszych struktur SSC, dzielących swoja działalność pomiędzy Rygą i Warszawą. Zajmuje się takimi obszarami jak Customer Service, HR Operations, Global Fuels, choć obecnie największą część naszego Warszawskiego biura stanowi technologiczne centrum kompetencyjne, świadczące usługi IT dla 9 krajów europejskich, w których znajdują się nasze sklepy, ale również rozszerzające współpracę w perspektywie globalnej. Nasze centrum kompetencyjne IT działa w różnych obszarach, charakteryzujących się międzynarodowym środowiskiem, szybkim tempem zmian i otwartością na nowe technologie. Możliwości rozwoju można poszukiwać w następujących departamentach: IT Support & Service Management, IT Strategy & Architecture, Portals&Loyalty, Business Intelligence, IT Infrastructure, IT Fuel & Forecourt Systems.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (14)