Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Circle K Polska Sp. z o.o.

Puławska 86
02-603 Warszawa
mazowieckie, Polska

praca.circlek.pl

NIP: 5213734935

Druga lokalizacja:

Circle K Business Centre Poland Sp. z o.o.

Puławska 145
02-715 Warszawa
mazowieckie, Polska

praca.circlek.pl

Circle K Polska

Circle K Polska to globalna sieć stacji paliw, należąca do kanadyjskiej spółki Alimentation Couche-Tard Inc. Sieć obejmuje ponad 380 flagowych stacji własnych, stacji segmentu ekonomicznego oraz stacji franczyzowych. W Polsce działamy już od 1992 roku, a marka Circle K jest obecna w 25 krajach na świecie. Każdego dnia odwiedza nas 9 milionów klientów!

Circle K Business Centre

W Circle K Business Centre w Warszawie, które jest częścią naszej globalnej struktury, zapewniamy usługi IT dla Circle K w Europie, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Pełnimy tutaj funkcje takie jak: Service Desk, Infrastruktura, Operacje Sieciowe, Rozwój – ale to, co mamy wspólnego to to, że niezależnie od tego co robimy, rozumiemy świat w którym żyjemy. Widzimy, jak szybko się zmienia i jak bardzo może fascynować. Ciekawość i otwartość wiedzie nas ku nowym pomysłom, innowacjom i technologiom.

Nasze ambicje i nasza misja

W Circle K mamy wspólne marzenie – żeby stać się najchętniej wybieraną światową marką stacji oraz sklepów przystacyjnych. Wielkie marki buduje się od wewnątrz za pomocą ludzi i kultury. Z Twoją pomocą Circle K stanie się jedną z nich!

Nasza misja? Sprawiać, by życie naszych klientów było odrobinę łatwiejsze każdego dnia!

Make our customers’ lives a little easier every day!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)