Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

CIECH Group

Wspólna 62
00-684 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.ciechgroup.com

NIP: 1180019377

Oddziały:

CIECH Soda Polska

ul. Fabryczna 4
88-101 Inowrocław
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: +48 52 354 15 00
Fax: +48 52 353 70 43
[email protected]

ciechgroup.com/grupa-ciech/spolki-grupy-ciech/ciech-soda-polska

CIECH Soda Deutschland (dawniej Sodawerk Stassfurt)

An der Löderburger Bahn 4a
39418 Stassfurt
, Niemcy
Telefon: +49 3925 26 33 01
Fax: +49 3925 62 30 39
[email protected]

ciechgroup.com/grupa-ciech/spolki-grupy-ciech/ciech-soda-deutschland

CIECH Soda Romania (poprzednia nazwa Uzinele Sodice Govora)

Str. Uzinei nr. 2, Judetul Valcea
240050 Ramnicu Valcea
, Rumunia
Telefon: +40 250 731 852
Fax: +40 250 733 382
[email protected]

ciechgroup.com/grupa-ciech/spolki-grupy-ciech/ciech-soda-romania

CIECH Sarzyna (dawniej Zakłady Chemiczne Organika-Sarzyna)

ul. Chemików 1
37-310 Nowa Sarzyna
podkarpackie, Polska
Telefon: 17 24 07 503
Fax: 17 24 07 292
[email protected]

ciechgroup.com/grupa-ciech/spolki-grupy-ciech/ciech-sarzyna

CIECH Pianki (działający poprzednio w strukturach Zachem S.A.)

ul. Wojska Polskiego 65
85-825 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: +48 52 377 55 41
Fax: +48 52 361 23 02
[email protected]

ciechgroup.com/grupa-ciech/spolki-grupy-ciech/ciech-pianki

CIECH Vitrosilicon

ul. Żagańska 27
68-120 Iłowa
lubuskie, Polska
Telefon: +48 68 360 07 47
Fax: +48 68 360 07 00
[email protected]

ciechgroup.com/grupa-ciech/spolki-grupy-ciech/ciech-vitrosilicon

CIECH Cargo (dawniej Transoda)

ul. Fabryczna 4
88-101 Inowrocław
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: +48 52 354 14 74
Fax: +48 52 353 71 04
[email protected]

ciechgroup.com/grupa-ciech/spolki-grupy-ciech/ciech-cargo

CIECH Trading

ul. Wspólna 62
00-684 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 210 58 00
Fax: +48 22 380 36 85
[email protected]

ciechgroup.com/grupa-ciech/spolki-grupy-ciech/ciech-trading

CIECH R&D Sp. z o.o.

ul. Wspólna 62
00-684 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 17 24 07 111
Fax: +48 17 24 07 122
ciechr&[email protected]

ciechgroup.com/grupa-ciech/spolki-grupy-ciech/ciech-rd

Algete Sp. z o.o.

ul. Chemików 1
37-310 Nowa Sarzyna
podkarpackie, Polska
Telefon: +48 17 24 07 111
Fax: +48 17 24 07 122

ciechgroup.com/grupa-ciech/spolki-grupy-ciech/algete

CIECH Serwis i Remonty SA

ul. Przemysłowa 30
88-160 Janikowo
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: +48 665 955 087
[email protected]

ciechgroup.com/grupa-ciech/spolki-grupy-ciech/ciech-serwis-i-remonty

Kim jesteśmy

CIECH to międzynarodowa, rozwijająca się grupa chemiczna z silną pozycją na rynkach globalnych.

Jesteśmy drugim producentem sody kalcynowanej i oczyszczonej w Unii Europejskiej, największym producentem soli warzonej w Polsce, największym dostawcą krzemianów sodu w Europie, największym polskim producentem środków ochrony roślin oraz wiodącym w Polsce producentem pianek poliuretanowych. Mamy fabryki w Polsce, Niemczech i Rumunii oraz zatrudniamy ponad 3 tysiące osób w całej UE.

Nasze towary eksportujemy na niemal wszystkie kontynenty, gdzie powstają z nich artykuły niezbędne w codziennym życiu milionów ludzi na całym świecie. Dlatego jesteśmy ważnym elementem wielu gałęzi gospodarki – budownictwa, motoryzacji, rolnictwa, przemysłu chemicznego, spożywczego czy farmaceutycznego.

Łączymy nowoczesne podejście do biznesu z dbałością o zrównoważony rozwój i ochronę zasobów naszej planety. Od 2020 roku jesteśmy członkiem United Nations Global Compact – największej na świecie inicjatywy skupiającej biznes działający na rzecz zrównoważonego rozwoju. Odpowiadając na wyzwania Zielonego Ładu, realizujemy plan obniżenia swojej emisji CO2 o 30% do 2026 roku.

Od 2005 roku spółka CIECH S.A. notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, a od 2016 roku, równocześnie, na jednej z największych giełd w Europie - Börse Frankfurt.

Rozwój naszej Grupy wspiera inwestor strategiczny – Kulczyk Investments.

Zapraszamy na stronę www.ciechgroup.com oraz na stronę www.ciechdlagospodarki.pl

NASZE SPÓŁKI

CIECH S.A.  – spółka matka, z siedzibą w Warszawie jest odpowiedzialna za budowanie wartości Grupy CIECH, definiowanie strategii Grupy oraz poszczególnych business unitów a także kształtowanie polityk, standardów i wytycznych dotyczących wszystkich obszarów Grupy.  CIECH S.A. jest notowana na dwóch europejskich parkietach: od 2005 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, a od 2016  również na jednej z największych giełd w Europie – Börse Frankfurt. 

CIECH Soda Polska – jest wiodącym europejskim producentem sody kalcynowanej ciężkiej i lekkiej, a także największym w Polsce producentem sody oczyszczonej i soli warzonej. Posiada dwa zakłady produkcyjne – w Inowrocławiu oraz Janikowie. Powstaje tam znana i popularna Sól Kujawska. W portfolio spółki znajdują się także inne wyroby chemiczne, takie jak: chlorek wapnia, hopkalit, mieszanki solne, peklosól oraz tabletki solne.

CIECH Soda Deutschland – niemiecki producent sody z siedzibą w Stassfurcie. Spółka produkuje sodę kalcynowaną i sodę oczyszczoną (w tym jej najbardziej specjalistyczną odmianę, przeznaczoną dla farmacji). Jest jedną z najstarszych firm w Saksonii-Anhalt. Historia firmy sięga 1882 roku, w Grupie CIECH od 2007 roku. Aktualnie w sąsiedztwie fabryki trwa budowa nowej warzelni soli CIECH – to największa inwestycja w historii Grupy, warta ok. 140 mln euro.

CIECH Salz to spółka dedykowana do zarządzania nowo powstającą warzelnią soli CIECH w Niemczech. Warzelnia jest największą inwestycją w historii Grupy CIECH, a jej funkcjonowanie ma rozpocząć się w 2021 roku. Uruchomienie nowej warzelni soli w Niemczech da Grupie pozycję w gronie liderów na europejskim rynku soli warzonej.

CIECH Soda Romania – zlokalizowana na terenie Rumunii, w miejscowości Govora. Aktualnie spółka znajduje się w stanie długoterminowego wstrzymania produkcji sody kalcynowanej i produkuje krzemiany sodu. W Grupie CIECH od 2006 roku.

CIECH Cargo – spółka z siedzibą w Inowrocławiu, świadczy usługi transportu kolejowego w kraju w zakresie: kolejowych przewozów towarowych, wynajmu wagonów kolejowych oraz obsługi eksploatacyjnej bocznic. Obsługuje spółki Grupy CIECH, jak i zewnętrznych klientów.

CIECH Serwis i Remonty jest spółką dedykowaną w Grupie CIECH do wykonywania kompleksowych i profesjonalnych usług w zakresie świadczenia usług utrzymania ruchu zakładów produkcyjnych. Opierając się na wiedzy i kompetencjach pracowników, spółka wykonuje m.in. usługi: serwisowania oraz napraw urządzeń w instalacji sody, kompleksowych usług w zakresie obsługi procesów w instalacji utylizacji i usług warsztatowych.

CIECH Sarzyna – spółka zlokalizowana w województwie podkarpackim. To największy polski producent środków ochrony roślin oraz lider sprzedaży na rynku herbicydów (środków chwastobójczych). Przewagą konkurencyjną Spółki jest m.in. jedna z najnowocześniejszych na świecie instalacji do produkcji MCPA – skutecznego i bezpiecznego środka chwastobójczego, a także 60 lat doświadczenia w produkcji środków ochrony roślin. Do najbardziej znanych marek handlowych Spółki należą: CHWASTOX® i AGROSAR®. Firma, poza kluczowymi krajami europejskimi, obsługuje także rynki w Ameryce Północnej i Południowej, Azji, Afryce i Australii. Jej produkty trafiają do ponad 40 krajów całego świata.

Proplan Plant Protection Company S.L. – to hiszpański dostawca środków ochrony roślin działający na trzech kontynentach. W 2018 roku został przejęty przez CIECH. W Grupie Proplan działa w ramach biznesu AGRO, razem ze spółką CIECH Sarzyna. Spółka zarządza portfelem ponad 100 rejestracji środków ochrony roślin i działa aktywnie m.in. na Półwyspie Iberyjskim oraz w Afryce Północnej.

CIECH R&D – spółka badawczo-rozwojowa, odpowiedzialna za rozwój obszaru innowacji oraz „future business” w Grupie CIECH. Zajmuje się przygotowywaniem nowych produktów i ulepszaniem już istniejących. Działa w formule open innovation, współpracuje z instytucjami badawczymi, ośrodkami naukowymi, uniwersyteckimi spin-offami oraz platformami crowdsourcingowymi. Inwestuje w innowacyjne, technologiczne start-upy. CIECH R&D dysponuje ponadto czterema nowoczesnymi laboratoriami, zlokalizowanymi w zakładach produkcyjnych Grupy CIECH, a także w Warszawie.

CIECH Vitro Sp. z o.o. z siedzibą w Iłowej, to producent wyrobów szklanych z wieloletnim doświadczeniem oraz nowoczesnym parkiem maszynowym. Spółka jest liderem polskiego rynku szklanych lampionów do zniczy oraz jedynym w Polsce producentem słoi typu COMFORT, ze szklaną przykrywką i zamknięciem zatrzaskowo-klamerkowym.

CIECH Vitrosilicon – spółka specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości krzemianów sodu i potasu, zarówno w formie stałej jak i płynnej, sukcesywnie rozwijając ich sprzedaż zarówno na rynek krajowy jak i rynki światowe. To największy dostawca krzemianów sodu w Europie, produktów stosowanych do produkcji m.in. opon, tynków czy kosmetyków. 

CIECH Pianki – zakład produkcyjny z siedzibą w Bydgoszczy, który może pochwalić się szerokim portfolio najwyższej jakości pianek poliuretanowych – m.in. lekkich, wysokoelastycznych, trudnopalnych (standardowych i wysokoelastycznych). Spółka obsługuje polski sektor meblowy, jeden z największych w Europie. Produkty CIECH Pianki są stosowane m.in. jako wypełnienia materacy, elementy siedzeń czy w produkcji mebli.

Grupa CIECH dołączyła do United Nations Global Compact

Grupa CIECH przystąpiła w 2020 roku do United Nations Global Compact. Zdecydowana większość przychodów pochodzi ze sprzedaży produktów, które są stosowane w rozwiązaniach wspierających ideę zrównoważonego rozwoju.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (22)