Dane kontaktowe

Chung Hong Electronics Poland

Innowacyjna 4
55-040 Kobierzyce, Biskupice Podgórne
dolnośląskie, Polska

chunghong.com.pl

NIP: 8961436398

POZNAJ NAS

Chung Hong Electronics Poland jest częścią firmy EMS - Universal Scientific Industrial (USI), globalnego przedsiębiorstwa zajmującego się projektowaniem, miniaturyzacją, pozyskiwaniem materiałów, produkcją, logistyką oraz usługami związanymi z urządzeniami elektronicznymi i modułami dla właścicieli marek. Firma Chung Hong Electronics działalność w Polsce rozpoczęła w roku 2007 na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej podstrefa Wrocław - Kobierzyce. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym oraz przyświecającej nam idei nieustannych innowacji udało nam się osiągnąć dokładność montażu na poziomie 99,88%.

Jesteśmy zorientowani na klienta - łączymy jakość, wartość dodaną i elastyczność. Nasz zespół kładzie duży nacisk na wsparcie w rozwój produktów.

Nasza misja to wykorzystywać innowacyjne technologie jako wartość dla naszych klientów.

PRACA U NAS

Wierzymy, że największą siłą sukcesu jest pracownik - dążymy więc do stworzenia pozytywnego miejsca pracy, inspirującego do dalszego rozwoju. Oferując szkolenia i możliwości rozwoju, jak i wsparcie doświadczonych pracowników chcemy zbudować silny zespół. Poszukujemy osób zainteresowanych tak rozpoczęciem kariery w firmie produkującej elektronikę jak i tych, które chciałyby rozwijać swoją obecną ścieżkę kariery.

USŁUGI I TECHNOLOGIA

Zajmujemy się usługą kompleksowego montażu płytek drukowanych PCBA wykorzystując technologię SMT oraz tworzeniem oryginalnych rozwiązań dla przemysłu elektronicznego.

Nasze linie produkcyjne opierają się na technologii FUJI zorientowanej na maksymalizację precyzji i wydajności procesu montażu.

Najnowsze oferty pracy

  • CHUNG HONG ELECTRONICS POLAND SP.ZO.O.

    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    2020-08-01

zobacz wszystkie oferty pracy (1)