Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ChM sp. z o. o.

Lewickie 3b
16-061 Juchnowiec Kościelny
podlaskie, Polska
Telefon: 85 86 86 100
[email protected]

chm.eu

NIP: 9661176019

Kim jesteśmy?

Od 35 lat firma rozwija się i umacnia swoją pozycję na rynku w branży produkującej implanty i narzędzia dla ortopedii i traumatologii. Szanujemy naszych pracowników i dbamy o ich rozwój. Oferujemy stabilne zatrudnienie.

Swoją pozycję na rynku ChM w dużej mierze zawdzięcza wykwalifikowanej kadrze, która z zaangażowaniem uczestniczy w procesie projektowania, wytwarzania i dystrybucji systemowych rozwiązań dla ortopedii i traumatologii. W ścisłej współpracy naszych pracowników ze specjalistami medycznymi z całego świata powstają najwyższej jakości, innowacyjne implanty i instrumentaria medyczne.

Dołącz do najlepszych.

Obecnie zatrudniamy ponad 400 osób. W związku z tym, że dynamicznie się rozwijamy, poszukujemy pracowników technicznych. Cieszymy się jeśli kandydat posiada umiejętność czytania rysunku technicznego i posługuje się przyrządami pomiarowymi. Jesteśmy też otwarci na osoby zmotywowane do pracy i chętne do nauki. Poszukujemy specjalistów z wykształceniem technicznym mechanicznym, doceniamy doświadczenie oraz wiedzę z zakresu procesów produkcyjnych.

Widzimy Ciebie w naszym zespole.

Oferujemy umowę o pracę na pełny etat, atrakcyjne zasady wynagradzania. Umożliwiamy dofinansowania do szkoleń, szkolimy wewnętrznie, zapewniamy zdobywanie doświadczenia oraz dajemy możliwość awansu. Inwestujemy w stanowiska pracy, dbamy też o przyjazną atmosferę w firmie. Oferujemy: imprezy integracyjne dla pracowników i ich rodzin, wycieczki, choinkę dla dzieci, bony świąteczne, dofinansowanie do obiadów, karnety sportowe, grupowe ubezpieczenie. Firma mieści się w Lewickich, jest bardzo dobrze skomunikowana z Białymstokiem, a między pracownikami działa też efektywny system wspólnych dojazdów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (11)