Dane kontaktowe

eSMOKING WORLD

Al. Wojska Polskiego 23c
63-500 Ostrzeszów
wielkopolskie, Polska

NIP: 9721147850

Jesteśmy częścią…

eSmoking World jest częścią grupy CHIC. Produkujemy oraz sprzedajemy markowe papierosy elektroniczne, liquidy oraz akcesoria do e-palenia. Mamy 800 specjalistycznych sklepów, w których pracują najlepiej wykwalifikowani doradcy w całej Polsce. Nasze produkty sprzedajemy również w aż 6000 punktach sprzedaży, a to czyni z nas lidera branży. Nasz zasięg jest ogromny, a z każdym kolejnym rokiem rozwijamy się coraz bardziej.

… jednej całości

W 2013 roku powołaliśmy do życia instytucję badawczo-rozwojową - eSmoking Institute. Jest to pierwsza w Europie firma, która specjalizuje się w badaniach urządzeń i  płynów do elektronicznego palenia. Dwiema najważniejszymi dla nas wartościami są jakość i bezpieczeństwo.

W 2014 roku zbudowaliśmy jeden z największych w Europie zakładów produkujących płyny nikotynowe do e-papierosów - eSmoking Liquids. Odznacza się najnowocześniejszą technologią  i najwyższymi standardami produkcji. Dostarcza swoje produkty do 300 miast w całej Polsce – to ogromny sukces!

Od 2015 roku jesteśmy częścią grupy British American Tobacco. To międzynarodowa firma tytoniowa, która swoje produkty sprzedaje na ponad 200 rynkach całego świata. Czerpiąc nawzajem ze swojego doświadczenia, możemy osiągnąć jeszcze więcej!