Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

eSMOKING WORLD

Al. Wojska Polskiego 23c
63-500 Ostrzeszów
wielkopolskie, Polska

NIP: 9721147850

KONKURENCYJNA PODSTAWA ROŚNIE WRAZ Z TWOIM ROZWOJEM – ZAWSZE DOSTANIESZ JĄ NA CZAS
Wypłata na Twoim koncie jest zawsze na czas, ponieważ chcemy, żebyś miał gwarancję stabilności. Oferujemy Ci również atrakcyjne zatrudnienie na umowie o pracę, a wraz z rozwojem Twoich kompetencji sprzedażowych wzrasta również Twoje wynagrodzenie zasadnicze!

U NAS SKY IS THE LIMIT
Warto się starać każdego dnia, bo każdemu pracownikowi oprócz atrakcyjnej stawki podstawowej na umowie o pracę oferujemy przejrzysty MasterBonus. Jest on dostosowany do potencjału punktu sprzedaży, w którym wykonujesz swoje obowiązki. Cele są transparentne i realne do osiągnięcia, ale, co najważniejsze, to Ty masz wpływ na swoje wynagrodzenie – bo u nas sky is the limit!

PROGRAM SZKOLENIOWY DLA KAŻDEGO
Chcemy, żebyś czuł się pewnie i komfortowo, dlatego przed rozpoczęciem samodzielnej pracy odbędziesz szkolenie wprowadzające. Twój Przełożony oraz wykwalifikowani Trenerzy Sprzedaży pomogą Ci każdego dnia rozwijać umiejętności sprzedażowe i komunikacyjne! Dodatkowo posiadamy własny program szkoleniowy MasterClass, z którego każdy może skorzystać!

SZEROKI WACHLARZ BENEFITÓW
Dbamy o Ciebie i Twoją rodzinę! Oferujemy wiele benefitów, z których możesz skorzystać – wierzymy, że nie samą pracą człowiek żyje. W szeroki wachlarz benefitów wchodzą między innymi opieka medyczna, sport, kultura, wypoczynek, wycieczki szkolne i mnóstwo upominków na ważne okazje.

PRACA PRZYJAZNA RODZICOM
Jeśli jesteś rodzicem i chcesz u nas pracować – to ekstra! Rozumiemy, jak ważna jest dla Ciebie Twoja rodzina i dlatego dbamy o to, żebyś mógł swobodnie połączyć swoje życie prywatne z pracą u nas. I mamy przygotowane specjalne niespodzianki dla Twoich pociech!

BĄDŹ CZĘŚCIĄ ZESPOŁU MASTER!
Chcemy, żebyś czuł się częścią większej całości, którą tworzymy wszyscy razem! Twój Przełożony i cały wielki zespół zawsze będą Cię wspierać. Lubimy wyzwania sprzedażowe, ale nie lubimy nudy – i dlatego stawiamy sobie wyzwania takie jak Master Challenge, czyli ogólnopolska grywalizacja z super nagrodami! Kiedy atmosfera w zespole jest dobra, to aż chce się pracować – dlatego jest ona dla nas równie ważna jak wszystko inne. A poza tym lubimy spędzać razem czas nie tylko w pracy – zacieśniamy więzi na spotkaniach integracyjnych 😉

ROZKRĘĆ SWOJĄ KARIERĘ
U nas możesz wziąć udział w programie Growth Academy, który pozwoli Ci rozwinąć skrzydła i zbudować swoją ścieżkę kariery na stanowiska managerskie! Rozpoczynając przygodę z nami dajesz sobie szansę na rozwój – a my będziemy Cię w tym wspierać.