Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

eSMOKING WORLD

Al. Wojska Polskiego 23c
63-500 Ostrzeszów
wielkopolskie, Polska

NIP: 9721147850

Benefity

Komfort i bezpieczeństwo

Uważamy, że do pracy powinno się przychodzić chętnie. Poczucie komfortu i bezpieczeństwa naszych pracowników jest dla nas bardzo ważne! Tak samo ważna w pracy jest atmosfera, którą oczywiście tworzą ludzie! Żeby była ona dobra, dajemy naszym pracownikom czuć się swobodnie. Nie narzucamy dress code’u! Naszym priorytetem jest to, aby pracownicy mieli dowolność wyboru.

Wyjazdy i spotkania integracyjne

Wychodzimy z założenia, że jest czas na pracę, ale i czas na rozrywkę. Z tego powodu firma organizuje wyjazdy i spotkania integracyjne, dzięki którym nasza codzienna współpraca staje się jeszcze bardziej owocna.

Wsparcie i wzajemna współpraca

Wszystkie działy pomimo oddzielnych obowiązków niezmiennie ze sobą współpracują, dzięki czemu przepływ informacji przebiega niezwykle prosto i przyjemnie. W każdym momencie masz gwarancję wparcia wśród osób z różnych działów w zależności od Twoich potrzeb – nigdy nie pozostawiamy pracownika samemu sobie!

Wypłata zawsze na czas

Wypłata na Twoim koncie jest zawsze na czas, ponieważ chcemy, żebyś miał gwarancję stabilności zatrudnienia.

Rozwój zawodowy

Twoja motywacja wyznacza Twój cel. Jako nasz pracownik nie tylko budujesz firmę o globalnym zasięgu, ale także stwarzasz sam sobie możliwość na uzyskanie rozwoju zawodowego. Jesteśmy zwolennikami rekrutacji wewnętrznych, więc Twoja droga nigdy nie jest zamknięta i zawsze możesz osiągnąć coś więcej!

Doceniamy potencjał

Wśród naszych kolegów i koleżanek jest wiele niesamowicie uzdolnionych osób: śpiew, taniec, gra na instrumentach,  akrobatyka, stand up... Naszym celem jest dowartościować każdy potencjał - dajemy możliwość pokazania się szerszej widowni. Chcemy, żeby nas wszystkich spajały nie tylko obowiązki, ale też wspólne zainteresowania i projekty, które można tworzyć poza pracą. To czyni z nas silny zespół, który strzela gole do wspólnej bramki!

Swoboda w pracy

W naszych biurach pomieszczenia są klimatyzowane – masz pełną swobodę na pracę w takim klimacie, który sprawia, że Ty i reszta załogi macie poczucie komfortu. Nie stawiamy nikomu rygorystycznych ograniczeń co do warunków pracy, bo zależy nam na wygodzie pracowników.

Zaspokajanie potrzeb

Wychodzimy do potrzeb pracownika! W naszych biurach w każdej chwili możesz zrobić sobie kawę, herbatę lub cokolwiek, co pozwoli Ci lepiej i efektywniej funkcjonować. Nie ograniczamy Cię do niczego, zależy nam na tym, żebyś w trakcie wykonywania obowiązków czuł się po prostu dobrze.

Elastyczne godziny pracy

Wiemy, że każdy pracownik jest inny i chcemy jak najlepiej wykorzystać Twój potencjał. Nie ma problemu, żeby w zależności od stanowiska i typu pracy ustalić pasujące Ci godziny pracy. Do każdego podchodzimy indywidualnie i nie narzucamy sztywnych ram.

Spotkania na bieżąco

Wiemy, jak ważny jest dialog między działami i z tego powodu organizujemy cykliczne spotkania. Nasze biura znajdują się między innymi w Ostrzeszowie, Poznaniu, Rojowie
i Warszawie, więc żeby móc spotykać się wspólnie szeroko rozbudowaliśmy łączność multimedialną. Dzięki niej nasza komunikacja jest sprawna i odbywa się na szeroką skalę. Na bieżąco tworzymy też nasz wewnętrzny przepływ informacji w atrakcyjnej formie: regularnie wydajemy e- News Magazine.

Konkursy i nagrody

Stawiamy na kreatywność! Nudzie mówimy stanowcze NIE, dlatego cyklicznie ogłaszamy różnorakie konkursy wewnętrzne, w których do zdobycia zawsze jest wiele atrakcyjnych nagród!

Rozwijające kursy

Samorozwój jest dla nas bardzo istotny, dlatego chętnie wspieramy pracowników, którzy chcą się dokształcać. Jeśli na przykład stanowisko wymaga znajomości języka angielskiego - masz możliwość skorzystania z kursu językowego. Dajemy Ci narzędzia po to, żebyś bez przeszkód mógł stanowić ważny filar naszej firmy.

Multisport

Dbamy też o to, żebyś mógł aktywnie spędzić swój wolny czas. Oferujemy dofinansowanie aktywności fizycznych, choćby w formie karty Multisport, zarówno dla Ciebie jak i Twoich najbliższych.

Dogodne ubezpieczenie

Oczywiście też oferujemy możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.