Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

eSMOKING WORLD

Al. Wojska Polskiego 23c
63-500 Ostrzeszów
wielkopolskie, Polska

NIP: 9721147850

CHIC Group to spółka zarządzająca największą siecią dystrybucji i sprzedaży papierosów elektronicznych w Europie (eSmoking World), fabryką płynów do papierosów elektronicznych w Ostrzeszowie (eSmoking Liquids) oraz nowoczesnym centrum badań i rozwoju eSmoking Institute, zlokalizowanym w Poznaniu. Od 2015 roku Grupa CHIC dołączyła do British American Tobacco.

Tworzymy nowe technologie i udostępniając nasze produkty palaczom zmieniamy świat!
eSmokingWorld to największa nowoczesna sieć sprzedaży e-papierosów i alternatywnych produktów nikotynowych w Europie, której od 2015 roku zaufało już kilkaset tysięcy klientów.

INNOWACYJNOŚĆ
Inwestujemy w rozwój innowacyjnych produktów o potencjalnie mniejszej szkodliwości: papierosów elektronicznych i technologii podgrzewania tytoniu.

CAŁA POLSKA
Tworzymy największą sieć sprzedaży alternatywnych produktów nikotynowych w Europie. Nasze specjalistyczne punkty można znaleźć w ponad 300 miastach w całej Polsce.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
W sieci eSmokingWorld najważniejszymi wartościami, które oferujemy naszym konsumentom są: jakość i bezpieczeństwo. Dlatego skupiliśmy się na inwestycjach, dzięki którym również w tym aspekcie jesteśmy liderem na polskim rynku. Założyliśmy Instytut Badawczy eSmoking Institute oraz fabrykę liquidów eSmoking Liquids i dlatego wprowadzamy na rynek wyłącznie te produkty, które spełniają rygorystyczne normy. Dzięki temu jesteśmy pewni, że zaufanie konsumentów wynika z oferowanego im bezpieczeństwa naszych produktów.

WIARYGODNY PRACODAWCA
Będąc częścią Grupy British American Tobacco jesteśmy największym branżowym pracodawcą w Polsce, a duży zespół to więcej możliwości rozwoju.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)