Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

CHEP Polska Sp. z o.o.

ul. Domaniewska 41
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 228744500
Fax: 228744514
[email protected]

www.chep.com

NIP: 5262452384

CHEP rozwiązania dla łańcucha dostaw

CHEP należy do Grupy Brambles i jest globalnym dostawcą rozwiązań z zakresu łańcucha dostaw, świadczącym usługi dla firm z branży dóbr konsumpcyjnych, żywności, produkcji i handlu w ponad 60 krajach. CHEP oferuje szeroką gamę platform logistycznych oraz doradztwo, którego celem jest zwiększanie wydajności oraz obniżanie kosztów przy jednoczesnym poszanowaniu i ochronie zasobów naturalnych.

CHEP zatrudnia 12 500 pracowników, obsługujących ponad 500 000 lokalizacji klientów oraz dysponuje ponad 300 milionami platform wielokrotnego użytku (palet i kontenerów) wśród których znajdują się największe globalne firmy z sektora dóbr konsumpcyjnych.

CHEP POLSKA

CHEP w Polsce istnieje od 2000 roku, a z jego usług korzysta ponad 800 przedsiębiorstw, w tym zarówno firmy polskie, jak i koncerny międzynarodowe. Aktualnie CHEP Polska wydaje rocznie ponad 30 milionów palet swoim klientom oraz odbiera palety z blisko 9000 punktów dystrybucyjnych. Palety podlegają inspekcji i naprawie w siedmiu centrach serwisowych - Kampinos, Radom, Świętochłowice, Gądki, Bydgoszcz, Niewiadów, Wrocław. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie i aktualnie pracuje w niej około 130 pracowników.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Usługi poolingu oparte o zasady gospodarki cyrkulacyjnej nie tylko minimalizują koszty, ale także redukują ilość odpadów i emisji CO2 uwzględniając ograniczone zasoby naturalne.  Dzięki temu mają korzystny wpływ na środowisko w stosunku do tradycyjnych rozwiązań. Na każdym etapie współpracy z naszymi partnerami dbamy o podnoszenie naszej efektywności środowiskowej. W praktyce używamy drewna ze zrównoważonych upraw i surowców z recyclingu, wprowadzamy produkty neutralne węglowo oraz ograniczamy puste przebiegi transportowe domykając trasy z naszymi partnerami w łańcuchu dostaw. Równie ważne jest dla nas kształtowanie odpowiedzialnych postaw wśród naszego zespołu poprzez zaangażowanie w ochronę środowiska i działania na rzecz społeczności lokalnej.  W każdym kraju wspieramy organizacje charytatywne poprzez wolontariat pracowniczy. W 2018 roku firma Brambles została uznana za jedno z trzech  przedsiębiorstw według indeksu Dow Jones Sustainability Index (DJSI) w kategorii usług komercyjnych i rynku dostaw.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)