Dane kontaktowe

CHEFS CULINAR Sp. z o.o.

ul. Litewska 10
39-400 Tarnobrzeg
podkarpackie, Polska
Telefon: 507 805 861
[email protected]

www.chefsculinar.pl

NIP: 9552330912

O NAS

Jesteśmy międzynarodową firmą wywodząca się z Niemiec. Wysoka pozycja na rynku niemieckim, lata rozwoju i inwestycji pozwoliły nam rozwinąć skrzydła w kolejnych krajach – Danii, Szwecji, Niderlandach, Austrii oraz Polsce.

Dzięki nowoczesnej logistyce oraz wysokim standardom przechowywania i transportu żywności oferujemy najwyższą jakość usług. Na rynku wyróżnia nas oferta ponad 20 000 produktów (spożywczych i niespożywczych), a także kompleksowa dostawa do klienta. Jesteśmy zaufanym partnerem wielu polskich restauracji, hoteli i firm cateringowych. Stawiamy na partnerskie relacje.

Klienci Chefs Culinar mogą liczyć na kompetentną obsługę, wiedzę i wieloletnie doświadczenie doradców kulinarnych i sommelierów. Pozwala nam to, w duchu wartości i filozofii firmy rodzinnej z jakiej się wywodzimy, utrzymać stabilną pozycję na rynku niemieckim od 25 lat, a w Polsce już od ponad 7.

KARIERA

Dołącz do zespołu Chefs Culinar – solidnego i wiarygodnego pracodawcy, doceniającego kwalifikacje, zaangażowanie i odpowiedzialność swojego zespołu. W całej Europie zatrudniamy ponad 6000 osób, których kompetencje i praca umożliwiają dostawę tysięcy artykułów spożywczych i niespożywczych każdego dnia. Polski oddział firmy zatrudnia ponad 300 pracowników i wciąż powiększa swoje szeregi.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (12)