Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Chassis Brakes International Poland Sp. z o.o. (Hitachi Automotive Systems Group)

ul. Bierutowska 91
51-317 Wrocław
dolnośląskie, Polska
[email protected]

www.hitachi-automotive.co.jp/en

NIP: 8961525802

Czy jesteś gotowy, aby budować z nami przyszłość przemysłu motoryzacyjnego?

Technologia napędza dzisiejszy szybki świat - a my tworzymy nowe innowacje, które zmieniają przemysł i społeczeństwo na lepsze. Razem będą wspierać mega-trendy wpływające na przemysł motoryzacyjny, takie jak łączność, elektryfikacja i jazda autonomiczna. zacznijmy zasilać świat dobrem, aby uczynić go lepszym miejscem.

Hitachi Automotive Systems zajmuje się opracowywaniem, produkcją, sprzedażą i usługami w zakresie części samochodowych, komponentów związanych z transportem, maszyn i systemów przemysłowych. Skupiamy się na opracowywaniu bezpieczniejszych, czystszych i inteligentniejszych rozwiązań, które będą wspierać mega-trendy wpływające na przemysł motoryzacyjny, takie jak łączność, elektryfikacja i jazda autonomiczna.

Chassis Brakes International Poland Sp. z o . o. z siedzibą we Wrocławiu to wiodący producent w branży motoryzacyjnej, należący do Hitachi Automotive System Group. Fabryka we Wrocławiu specjalizuje się w wytwarzaniu zacisków hamulcowych i hamulców bębnowych do samochodów osobowych dla takich klientów jak: Daimler, Volkswagen, PSA, Dacia, Renault, BMW.